Wyniki UFC 227: morderczo usposobiony Alex Perez demoluje Jose Torresa – video

Alex Perez zadał pierwszą w karierze porażkę Jose Torresowi, demolując go w niespełna cztery minuty podczas gali UFC 227 w Los Angeles.

Alex Perez (21-4) zaprezentował świetna formę, w wyróżnionej walce karty UFC Fight Pass demolując Jose Torresa (8-1) już w pierwszej rundzie podczas gali UFC 227 w Los Angeles.

Perez od początku ruszył do zdecydowanego ataku, raz po raz rozpuszczając ręce w kombinacjach i przedzierając się przez dziurawą jak szwajcarski ser defensywę rywala – określającego się mianem małego Justina Gaethje. Już po dwóch minutach walki twarz Torresa była zdemolowana, ale sam zawodnik trzymał się nieźle, niewiele robiąc sobie z ciosów Pereza. Ba, zaczął odpowiadać własnymi! Na niewiele się to jednak zdało, bo Perez złapał szybko drugi oddech, kombinacją sierpów w kontrze okrutnie naruszając rywala. Ruszył za nim z werwą, zasypując go kanonadą uderzeń. Torres przetrwał początkowe natarcie, ale przy kolejnym, zamknięty na siatce, nie podołał. Perez raz za razem przedzierał się przez jego podwójną gardę, w końcu posyłając go na deski.

Dla Alexa Pereza jest to już trzecie z rzędu zwycięstwo, którym najprawdopodobniej toruje sobie drogę do czołowej piętnastki kategorii muszej.