Wyborny specjalista od BJJ oraz były rywal pomogą GSP w przygotowaniach na Michaela Bispinga


Garry Tonon i Jake Shields dołączyli do obozu przygotowawczego Georgesa Saint-Pierre’a przed listopadową walką Kanadyjczyka z Michaelem Bispingiem na UFC 217.

Wygląda na to, że Georges Saint-Pierre poszuka rozwiązania walki z Michaelem Bispingiem w parterze – i niekoniecznie przez uderzenia z góry.

Do obozu przygotowawczego Kanadyjczyka dołączyli bowiem dwaj świetni specjaliści od BJJ – uznawany za jednego z najlepszych na świecie Garry Tonon, który słynie z kapitalnych dźwigni na nogi, oraz zaprawiony w bojach były rywal Rusha, Jake Shields, którego najmocniejszą stroną również jest parter.

Obaj zawodnicy poinformowali w mediach społecznościowych o dołączeniu do obozu Kanadyjczyka.
Moja podróż z MMA rozpoczęta, nie najgorsza ekipa na start. Jestem bardzo podekscytowany, aby pomóc w obozie GSPvsBispng

Helping GSP get ready for his return! @georgesstpierre @garrytonon @danaherjohn @ajj_brand_official

A post shared by Jake Shields (@jakeshields) on

Pomagam GSP w przygotowaniach do powrotu!

Hrabiemu od dawna dokuczają problemy z kolanem i kto wie, czy zaatakowanie go jakąś skrętówką – a w tym obszarze Tonon jest specjalistą, który zapędził do defensywy nawet takiego kradzieja nóg jak Rousimar Palhares – nie znajduje się w planie na walką Kanadyjczyka.

A Shields? Złośliwi przypominają, że poza świetnym parterem – swego czasu wypunktował na ziemi Demiana Maię – dysponuje też solidnymi technikami wkładania palców w oczy – o czym zresztą przekonał się przecież sam St. Pierre, gdy sześć lat temu stanęli naprzeciwko siebie w oktagonie. A wobec problemów z okiem Hrabiego mogą rzeczone techniki – jak twierdzą złośliwi! – okazać się bardzo użyteczne.

Przypomnijmy, że Kanadyjczyk nie zaniedbał też płaszczyzny stójkowej, ściągając na swój obóz przygotowawczy legendarnego trenera bokserskiego Freddiego Roacha.

Bisping i GSP pójdą na pięści w starciu o złoto 185 funtów podczas zaplanowanej na 4 listopada gali UFC 217 w Nowym Jorku.

*****

Tony Ferguson: „Jestem jak puszka Pandory, a Conor nie wie, jak się zabrać do tego gówna”


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!