Wściekły Mark Hunt reaguje na usunięcie z walki z Marcinem Tyburą: „Ty łysy chu*u…”


Rozjuszony jak wściekły byk Mark Hunt zrugał Danę White’a i UFC za usunięcie z rozpiski gali UFC FN 121 w Sydney.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Marka Hunta na wiadomość, że został usunięty z rozpiski zaplanowanej na 18 listopada gali UFC Fight Night 121 w Sydney, gdzie w walce wieczoru miał skrzyżować pięści z Marcinem Tyburą.

Samoańczyk ruszył na Instagrama, tam nie pozostawiając wątpliwości, co sądzi o decyzji UFC.

Dana White, ty gnoju, skurwielu, dlaczego, skurwysyny, usunęliście mnie z walki, będzie kolejny proces, ty kutasie, możesz mnie w dupę pocałować, łysy chuju. Wstawiłeś (za mnie) tę lichą pizdę, będziesz jebany, chujociągu.
Hunt został usunięty z rozpiski z powodu wywiadu, jakiego udzielił kilka tygodni temu, w którym przyznał się do fatalnego stanu zdrowia. Organizatorzy zdecydowali się zapobiegawczo wykreślić go z rozpiski, tłumacząc, że zdrowie zawodnika jest dla nich najważniejsze. Jeśli Hunt przejdzie dodatkowe badania medyczne, będzie mógł w przyszłości powrócić do oktagonu.

43-letni Samoańczyk był ostatnio widziany w akcji podczas czerwcowej gali UFC Fight Night 110, ubijając Derricka Lewisa.

W kontrakcie z UFC pozostały mu trzy walki. Jego celem było zdobycie pasa mistrzowskiego, ale w tej chwili jego dalsza kariera pod banderą amerykańskiego giganta stoi pod znakiem zapytania.

Za swoją przedostatnią walkę – porażkę z Alistairem Overeemem – procesujący się już z organizacją w następstwie wpadki dopingowej Brocka Lesnara zawodnik zarobił $750 tys., co w pewien sposób może tłumaczyć jego „rozczarowanie” dzisiejszą decyzją UFC.

AKTUALIZACJA – Mark Hunt dodał dwie kolejne wiadomości, przedstawiając bardziej szczegółowo swoje stanowisko.

Spędziłem wiele godzin wcześniej z lekarzami i byłem dopuszczony do walki. Wywiad, jaki zrobiłem z Players Voice został źle zacytowany. Nie bełkoczę, po prostu tak sobie razem z żoną żartujemy. Moja pamięć nie jest najlepsza, ale kto pamięta jakieś gówno, którego pamiętać nie chce. Niedobrze UFC, Dana White.

Jestem rozczarowany, że zostałem usunięty z walki, przeszedłem wszystkie testy medyczne dwa dni temu. Wydałem 100 tys. na obóz. Prawda jest taka, że pozew, jaki złożyłem, jest przyczyną wycofania mnie. Wywiad był oderwany od kontekstu i chcę zapewnić swoich fanów, że bełkoczę tylko wtedy, gdy coś wypiję. Jestem sprawny i zdrowy – zrozumiałbym, gdyby UFC chciało dodatkowych badań, aby zadbać o moje bezpieczeństwo, ale to jest totalna bzdura. Pierdol się, Dana, zawsze mnie nienawidziłeś, psie.

*****

Fabricio Werdum nowym rywalem Marcina Tybury w Sydney


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!    


  1. Hunt jest coraz bardziej sfrustrowany(może kryzys wieku średniego?) stąd ta agresja. Czy powinni zdjąć go z tej walki? - Moim zdaniem jeżeli chce walczyć i przeszedł badania medyczne to taka sytuacja nie powinna mieć miejsca(czyżby kolejny prztyczek w nos za krytykę pracodawcy?). Werdum dobre zastępstwo ale tak trochę szkoda tego pojedynku.

  2. 


  3. Ciekawe ile wynosiły by wpływy z PPV gdyby Danka bił się z Markiem :D