Fight NightsRosyjskie MMA

Vitaly Minakov nadal niepokonany, ubił Tony’ego Johnsona Jr. na FNG 82 – video

Vitaly Minakov nie pozostawił wątpliwości, rozbijając i ostatecznie kończąc Tony’ego Johnsona Juniora podczas gali FNG 82 w Moskwie.

Vitaly Minakov (21-0) podtrzymał nieskazitelny rekord, podczas gali Fight Nights Global 82 w Moskwie ubijając uderzeniami z góry w drugiej rundzie Tony’ego Johnsona Jr. (11-4).

Po nieco ponad dwóch minutach leniwych wymian w stójce, w których żaden zawodnik nie trafił mocnym, czystym uderzeniem, Minakov zdołał haczeniem z klinczu przenieść walkę do parteru, od razu torując sobie drogę do dosiadu. Stamtąd zasypał Johnsona gradem uderzeń, następnie przechodząc do pozycji bocznej, z której zaczął pracować nad krucyfiksem, jednocześnie atakując rękę rywala. Nie dopiął swego, ale ulokował jeszcze wiele uderzeń na głowie i korpusie Amerykanina, który dotrwał jednak do syreny kończącej pierwszą rundę.

W drugiej odsłonie Rosjanin już nie kalkulował – od razu zszedł do nogi rywala pod ciosami, kładąc go na plecach. Tam, stanąwszy nad nim, rozpuścił ręce. Johnson wił się jak szalony, unikając części uderzeń, ale sędzia uznał, że za dużo z nich dochodzi celu i przerwał walkę – ku niezadowoleniu Amerykanina.