Uradowany Anderson Silva tańczy przebrany za „kobietę” – video


Kiedyś uważany za niemal Boga MMA, dziś… Dziś daje do myślenia nawet swoim najzagorzalszym fanom.

Od czasu, gdy po raz drugi przyłapano go na dopingu – co miało miejsce w październiku zeszłego roku przed niedoszłą walką z Kelvinem Gastelumem w Chinach – Anderson Silva regularnie podkreśla w mediach społecznościowych, jak szczęśliwym jest człowiekiem, tryskając optymizmem.
Jednak jedno z ostatnich nagrań byłego dominatora kategorii średniej, który swego czasu otaczany był aurą nietykalnego, uchodząc za jednego z najlepszych zawodników na świecie – a w ocenie wielu: najlepszego – zmusza do pewnej refleksji.

Zobaczcie sami…

Intencją powyższego nagrania było – jak się wydaje – oddanie hołdu brazylijskiemu piosenkarzowi i dziwolągowi Pabllo Vittarowi, który znany jest z bycia czymś określanym w postępowych społeczeństwach mianem drag queen.

Co dalej z karierą Pająka – nie wiadomo. W jego organizmie wykryto syntetyczny testosteron oraz diuretyki. Za drugą wpadkę dopingową może grozić mu nawet osiem lat zawieszenia.

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #12 – podsumowanie UFC 221


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!    


  1. Efekty odstawiennicze testosteronu.

  2. 


  3. What the kurwa? :wacko: