TJ Dillashaw z soczystą kontrą na przechwałki Dominicka Cruza


Zasiadający na tronie kategorii koguciej TJ Dillashaw odpowiedział na komentarz Dominicka Cruza negujący jego status najlepszego zawodnika 135 funtów w historii.

Wiodący amerykańscy dziennikarze MMA – z Arielem Helwanim na czele – od dwóch dni uwijają się jak w ukropie, pompując Dominicka Cruza na pretendenta do pasa mistrzowskiego kategorii koguciej i tym samym w głębokim poważaniu mając ostatnie dokonania Marlona Moraesa i Raphaela Assunca.
Póki co opromieniony drugim nokautem na Codym Garbrandtcie TJ Dillashaw odnosił się jednak z dużym dystansem do ewentualnej rewanżowej walki z Dominatorem.

Wygląda jednak na to, że jedna z wypowiedzi Cruza podziałała na Węża jak płachta na byka…

„Problem w tym, że już go pokonałem. Nie możesz być najlepszy, dopóki nie pokonasz gościa, który pokonał ciebie.” (Cruz) 🙄 Pokonaj więc Cody’ego, który skopał ci dupę, zabierając MÓJ pas, który sędziowie ci podarowali. Znokautowałem go DWA RAZY, a ty zostałeś przez niego zdemolowany i nie potrafisz nawet pozostać przy zdrowiu @PanSzklanka

Fan: Czy Cruz nie odebrał ci pasa? Nie chcesz zemsty?

TJ: Oczywiście – i dlatego chciałem natychmiastowego rewanżu, na który musiałem jednak czekać dwa lata, pokonując dwóch zawodników z 1. miejsca w rankingu, zanim dostałem titleshota, podczas gdy Cruz wybrał gościa z 8. miejsca i dostał po dupie.

Do walki z TJ-em Dillashawem poza Dominickiem Cruzem i wspomnianymi Marlonem Moraesem i Raphaelem Assuncao garną się też nowo koronowany mistrz 125 funtów Henry Cejudo oraz… niepokonany bokser Gervonta Davis.

*****

Krucjata Conora – czyli jak sprzedać 3 miliony PPV na walce z Khabibem


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!    


  1. TJ ma rację. Moraes/Assuncao. A Cruz niech walczy z Moraes/Assuncao/Garbrandt. Swoją drogą Cody mógłby zejść do 57 kg. W końcu w dniu walki ważył mniej od muszych: Alexa Pereza i Jose Torresa.