Szymon Kołecki rozbija Michała Orkowskiego w walce wieczoru Babilon MMA 2 – video


Szymon Kołecki pokazał nie lada progres, pokonując uderzeniami z góry Michała Orkowskiego w walce wieńczącej galę Babilon MMA 2.

Szymon Kołecki (4-0) podtrzymał nieskazitelny rekord, w dobrym stylu ubijając Michała Orkowskiego (3-2) w starciu wieczoru gali Babilon MMA 2 w Legionowie.
Już w jednej z pierwszych akcji Kołecki poszukał obalenia, ale wpadł w ciasną gilotynę. Wydawało się, że klepanie jest kwestią czasu, ale były sztangista zachował olimpijski spokój i zdołał wydostać się z tarapatów. Rozpoczął ostrzał z góry, ale Ornatowski stawiał twardo opór, w pewnej chwili po ostrej kotłowaninie zachodząc nawet Kołeckiemu za plecy. Ten jednak zaprezentował doskonałą świadomość grapplerską, odzyskując dominującą pozycję i świetnie kręcąc się z rywalem, by ostatecznie skontrolować go w parterze pod siatką i porozbijać soczystymi uderzeniami, zmuszając sędziego do przerwania walki.

*****

Babilon MMA 2 – wyniki na żywo


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!