„Stracicie przez to gówno miliony fanów! Je*ać Bellatora!” – Paul Daley ruga organizację w trakcie walki z Jonem Fitchem


Moda na przemawianie w klatce podczas walki zatacza coraz szersze kręgi – ale Paul Daley zaprezentował nowatorskie do niej podejście podczas gali Bellator 199.

Już przed walką z Jonem Fitchem podczas wczorajszej gali Bellator 199 w San Jose Paul Daley nie ukrywał, że takie zestawienie – z zapaśnikiem – niespecjalnie mu się podoba.

W końcówce pierwszej rundy miał co prawda swoją okazję na zwycięstwo, dosięgając Amerykanina kilkoma ciosami, ale ostatecznie nie zdołał skończyć walki, będąc męczonym zapaśniczo przez trzy rundy. I własnie w końcówce ostatniej nie zdzierżył, rozpoczynając długi monolog, szybko ocenzurowany przez Viacom. Jak zawsze jednak w sieci nic nie ginie, a Brytyjczyk był tuż przy mikrofonach…

Nuda, kurwa! Chcecie takie coś oglądać, skurwiele? Kto chce to oglądać? To gówno!

– krzyczał w kierunku oficjeli Bellatora, znudzony okładającym go Fitchem.

Stracicie masę fanów w Bellatorze przez takie gówno! Miliony, miliony fanów. To jebane gówno. Posłuchajcie ludzi. Wszyscy buczą! Buuu! Buuuuuu! Gówno! Buuuu! Jebać Bellatora!
W kontrakcie z Bellatorem Paulowi Daleyowi pozostała tylko jedna walka i sam zawodnik zapowiadał od dłuższego czasu opuszczenie organizacji.

Dopytywany jednak po gali o przyszłość Brytyjczyka, sternik Bellatora Scott Coker stwierdził, że bardzo go lubi i ceni oraz że wierzy, że znajdzie z nim płaszczyznę porozumienia, aby przedłużyć kontrakt.

*****

Nick Diaz: „Jeśli ktoś spróbuje to zrobić, dostanie ode mnie liścia z backhandu”


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!    


  1. heheszki przyśmiałem, naprawdę zacne, ale z drugiej strony może by tak w końcu liznąć choć trochę zapasków i bjj?


  2. 


  3. Ciekawe co sobie myślał Fitch podczas tej akcji, gdy tak niemrawo okładał Daleya. :D