Prawie 30 tys. fanów wskazało kolejnego rywala dla Conora McGregora


W ankiecie zorganizowanej przez dziennikarza Ariela Helwaniego prawie 30 tys. fanów zabrało głos na temat kolejnego rywala dla mistrza kategorii lekkiej Conora McGregora.

Jednym z najbardziej palących pytań w ostatnich dniach jest to dotyczące kolejnego rywala dla mistrza kategorii lekkiej Conora McGregora. Teoretycznie pytanie to jest retoryczne, bo jeśli kierować się względami sportowymi, to odpowiedź może być tylko jedna – Irlandczyk powinien skrzyżować rękawice z rozpędzonym serią aż dziesięciu zwycięstw tymczasowym mistrzem Tonym Fergusonem w pojedynku unifikacyjnym.

Rzecz jednak w tym, że już od dawna Notorious wyżej ceni sobie aspekty kasowo-medialne, wobec czego wśród swoich potencjalnych rywali w oktagonie wymieniał ostatnimi czasy między innymi Nate’a Diaza czy Georgesa Saint-Pierre’a.
Jeśli zaś chodzi o fanów, to wydaje się, że nie mają oni najmniejszych wątpliwości, z kim w swojej powrotnej walce – ostatnio bił się w oktagonie prawie rok temu – powinien stanąć w szranki McGregor. Dowodzić może tego ankieta przeprowadzona na Twitterze przez popularnego dziennikarza Ariela Helwaniego, w której głosy oddało prawie 30 tys. fanów, wskazując swojego faworyta.

Irlandczyk nie zabrał jeszcze publicznie głosu po gali UFC 216 w Las Vegas, gdzie Tony Ferguson poddając w trzeciej rundzie Kevina Lee, zdobył tymczasowy pas. El Cucuy z kolei nie ukrywa, że jego celem jest właśnie walka z Irlandczykiem – i jest na nią gotowy w dowolnym terminie.

*****

Tony Ferguson: „Jestem jak puszka Pandory, a Conor nie wie, jak się zabrać do tego gówna”


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!  


 1. 71% ~ 30 000
  20% ~ 8 500 - Można nabijać się z niskiej jakości sparingpartnerów Irola, ale liczebność jego sztabu szkoleniowego jest co najmniej imponująca:P

 2. 


 3. Dawać Tonego,pas musi być broniony. #Team#Sport
  Jak przejedzie się po Tonym niedając się sprowadzić,a potem szybko stójkowo na pierwsze kombinacje ubije Khabiba próbującego wchodzić w nogi wtedy będę spełnionym fanem,i będe mógł powiedzieć- Connor był prawdziwym mistrzem
  Amen.