Pierwsza konferencja prasowa przed UFC 229 potwierdzona


Poznaliśmy datę pierwszej konferencji prasowej, która odbędzie się w ramach promocji gali UFC 229 z Khabibem Nurmagomedovem i Conorem McGregorem w rolach głównych.

Długo wyczekiwana konferencja prasowa przed galą UFC 229, którą uświetni starcie o złoto kategorii lekkiej pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem i Conorem McGregorem odbędzie się ostatecznie 20 września w Radio City Music Hall w Nowym Jorku, o czym doniósł dziennikarz Brett Okamoto. Obaj zawodnicy będą na miejscu.
Konferencja rozpocznie się o godzinie 23:00 czasu polskiego. Poza bohaterami walki wieczoru weźmie też w niej udział głównodowodzący UFC Dana White.

*****

Wojenna zapowiedź walki Khabib vs. Conor – video


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!    


  1. Wtedy Khabib konczy 30 lat.