Oskar Piechota podpisał kontrakt na drugą walkę w UFC


Mający za sobą zwycięski debiut Oskar Piechota powróci do oktagonu UFC w pierwszym kwartale tego roku – choć póki co brak szczegółów na temat konkretnej daty oraz rywala.

Jeden z najbardziej perspektywicznych polskich zawodników, Oskar Piechota (10-0-1), podpisał kontrakt na drugą walkę w oktagonie UFC. Jak poinformował w audycji Strefa Sportu w Radiowej Czwórce jego menadżer Paweł Kowalik, Imadło powróci do akcji w pierwszym kwartale 2018 roku.

Menadżer nie zdradził jednak nazwiska rywala ani daty walki.
W swoim debiucie pod banderą amerykańskiego giganta 27-letni reprezentant gdyńskich klubów Piranha i Mighty Bulls pewnie wypunktował Jonathana Wilsona podczas październikowej gali UFC Fight Night 118 w Gdańsku, z przytupem kończąc w ten sposób bardzo udany dla siebie 2017 rok, w którego połowie zdobył też pas mistrzowski kategorii średniej organizacji Cage Warriors.

*****

Ojciec Khabiba: „Jeśli Conor i Ferguson mają walczyć razem, dajcie nam…”


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!    


  1. Pewnie ktoś z tej trójki w Londynie - Jack Marshman/Brad Scott/Magnus Cedenblad