Nokaut Ngannou na Overeemie widziany spod oktagonu – video


W sieci pojawiło się nagranie z nokautu, jaki Francis Nganou zafundował Alistairowi Overeemowi podczas UFC 218 – z perspektywy pierwszych rzędów.

W sobotę w Detroit doszło do jednego z najcięższych nokautów w tym roku – a w ocenie wielu najcięższego. W co-main evencie gali UFC 218 Francis Ngannou podbródkowym z piekieł omal nie urwał głowy Alistairowi Overeemowi, torując sobie w ten brutalny sposób drogę do walki o złoto królewskiej dywizji z zasiadającym na jej tronie Stipe Miocicem.
Spektakularny nokaut w wykonaniu Kameruńczyka był już prezentowany z każdej niemal kamery – dziś jednak pojawiło się nagranie spod samego oktagonu.

Via RikyMMA

Po gali Overeem poinformował, że nie doznał żadnych poważnych obrażeń, dając też do zrozumienia, że zamierza kontynuować karierę.

Ngannou czeka natomiast do datę walki z Miocicem – sam jest gotowy na każdy termin.

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #2 – podsumowanie UFC 218 i polskich gal


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!