Michał Materla wystąpi na KSW 45 w Londynie


Michał Materla nie zasypia gruszek w popiele – szczeciński Berserker podczas gali KSW 45 stoczy już trzecią w tym roku walkę.

Były mistrz kategorii średniej Michał Materla powróci do akcji już 6 października w Londynie podczas gali KSW 45, o czym poinformowali oficjalnie organizatorzy.
Nie ogłoszono nazwiska rywala dla szczecinianina. Wiadomo natomiast, że będzie on jednym z czterech uczestników turnieju wagi średniej, w którym ogłoszono już uczestnictwo Damiana Janikowskiego i Scotta Askhama. Wedle zapowiedzi Macieja Kawulskiego sprzed kilku tygodni, ta dwójka nie będzie walczyć ze sobą – a przy 4-osobowym turnieju oznacza to, że Michał Materla stanie naprzeciwko jednego z nich.

Aktualizacja w trakcie…

*****

Sierpem #67 – jak Daniel Cormier zdetronizował Stipego Miocica


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!    


  1. Pierwsza walka z Askhamem była tak krótka, że rewanż w sumie pasuje, ale na miejscu Brytyjczyka bym się wkurzył :D