Marcos Rogerio de Lima tymczasowo zawieszony – usunięty z gali UFC w Rotterdamie


Marcos Rogerio de Lima został usunięty z rozpiski gali UFC Fight Night 115 w Rotterdamie w następstwie działań USADA.

Organizacja UFC poinformowała, iż otrzymała zawiadomienie od Amerykańskiej Agencji Antydopingowej (USADA) o możliwym naruszeniu Polityki Antydopingowej przez Marcosa Rogerio de Limę. Brazylijczyk nie przeszedł kontroli antydopingowej poza rywalizacją (out of competition), która została przeprowadzona 1 sierpnia.

W rezultacie de Limę tymczasowo zawieszono i usunięto z rozpiski gali UFC Fight Night 115 w Rotterdamie, gdzie 2 września miał zmierzyć się z Saparbekiem Safarovem. Poszukiwania zastępstwa dla Rosjanina trwają.
Pezao stoczył siedem walk pod banderą UFC, zwyciężając cztery z nich. Ostatnimi czasy przeplata zwycięstwa z porażkami. Ostatnio był widziany w akcji podczas kwietniowej gali UFC Fight Night 108, przegrywając przez poddanie z Ovincem St. Preuxem.

*****

Kto dla Marcina Tybury – analiza


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!