Marcin Held ekspresowo poskręcał Callana Pottera w debiucie w ACB – video


Marcin Held rozpoczął przygodę z organizacją Absolute Championship Berkut od zwycięstwa z Callanem Potterem podczas gali ACB 88 w Brisbane.

W co-main evencie gali ACB 88 w australijskim Brisbane debiutujący pod sztandarem czeczeńskiej organizacji Marcin Held (24-7) pokonał przez skrętówkę w pierwszej rundzie Callana Pottera (16-7).
Po pierwszych 40 sekundach szermierki na pięści i kopnięcia, w której Polak był agresywniejszy, aktywniejszy i trafiał częściej – chętnie atakując krótkimi kombinacjami – Held poszedł po obalenie. Potter wybronił się przed pierwszym atakiem tyszanina, ale pozostał wciśnięty w siatkę, skąd nasz zawodnik powalił go na plecy zejściem do nogi. W krótkiej kotłowaninie szybko wybrał nogę Australijczyka i zmusił go do odklepana skrętówki.

*****

Doniesienia: Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor w planach na UFC 229


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!    


  1. Walka z cyklu "nic nie mówiących o zawodniku". Teraz zapewne czeka nas kilka starć Marcina bez większego ładunku emocjonalnego dla widza :)