Karolina Kowalkiewicz vs. Felice Herrig w planach na UFC 223


Wedle nieoficjalnych doniesień, Karolina Kowalkiewicz skrzyżuje pięści z Felice Herrig podczas kwietniowej gali UFC 223, która najprawdopodobniej odbędzie się w Brooklynie.

Starcie w kategorii słomkowej pomiędzy Karoliną Kowalkiewicz (11-2) i Felice Herrig (14-6) jest szykowane na zaplanowaną na 7 kwietnia w Brooklynie galę UFC 223. O planach zestawienia poinformował portal MMANytt.com.
Okupująca 4. miejsce w rankingu polska zawodniczka powraca po zwycięstwie z Jodie Esquibel, którą pewnie wypunktowała podczas październikowej gali UFC Fight Night 118 w Gdańsku, przerywając w ten sposób serię dwóch porażek – z Joanną Jędrzejczyk o pas i z Claudią Gadelhą.

Z kolei sklasyfikowana na 9. pozycji Amerykanka znajduje się na fali czterech wiktorii. W pokonanym polu zostawiała Kailin Curran, Alexę Grasso, Justine Kish i ostatnio – podczas grudniowej gali UFC 212Cortney Casey.

Nie będzie to na pewno spacerek dla Kowalkiewicz, ale biorąc pod uwagę jej aktywność, twardą szczękę, solidne defensywne zapasy i przede wszystkim świetną kondycję, trudno nie widzieć jej w roli faworytki pojedynku.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Karolina Kowalkiewicz – 1.55
Felice Herrig – 2.45

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #8 na żywo od 21:00 – UFC FN 124 + bieżące wydarzenia


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!    


  1. Karola niedoceniana jest bardzo, licze na 1.70 i bede gral.