Jon Tuck ekspresowo odklepuje Takanoriego Gomiego – video


Jon Tuck nie dał najmniejszych szans Takanoriemu Gomiemu, prawdopodobnie wysyłając go z powrotem do Japonii na gale RIZIN FF.

Ledwie 72 sekundy potrzebował Jon Tuck (10-4), aby w walce wieńczącej kartę UFC Fight Pass gali UFC Fight Night 111 w Singapurze rozprawić się z będącym już najpewniej na ostatniej prostej swojej sportowej kariery Takanorim Gomim (35-13).
Już w jednej z pierwszych akcji Guamczyk okrutnie naruszył rywala frontalnym kopnięciem na korpus, następnie rzucając się za nim na siatce. Gomi próbował ratować się obaleniem, ale nic z tego nie wynikło, a w kotłowaninie oddał plecy i walka przeniosła się do parteru. Tuck szybko przełożył rękę pod brodą Japończyka, zmuszając go do klepania.

Guamczyk ratuje się tym sposobem przed zwolnieniem po serii dwóch poprzednich porażek. Dla Gomiego natomiast jest to czwarta z rzędu przegrana w pierwszej rundzie. Jego dalsza przygoda z UFC stoi pod wielkim znakiem zapytania.

*****

UFC Fight Night 111 – wyniki i relacja


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!