Jon Jones: „Nie lekceważę Brocka Lesnara, ale…”


Jon Jones zabrał głos na temat potencjalnej konfrontacji z Brockiem Lesnarem, do której regularnie powraca Dana White.

Były mistrz kategorii półciężkiej Jon Jones kuje żelazo, póki gorące – przynajmniej na tyle, na ile pozwala mu obecnie jego nieszczególnie ciekawa sytuacja. Gdy tylko sternik UFC powiedział, że Brock Lesnar chce wrócić do oktagonu UFC i na oku ma właśnie potyczkę z Bonesem, ten ruszył na Twittera, odpowiadając na kilka wpisów fanów dotyczących tego starcia.
Fan: Mistrzu. Mam tzw. „fana MMA”, który ze mną pracuje i myśli, że Brock Lesnar może cię pokonać LMFAO

Jones: Nie lekceważę Brocka Lesnara. Gość kopie innym tyłki na lewo i prawo przez całe życie. Po prostu teraz zmierzy się z innej klasy bestią. To wszystko.

Fan: DC już zna swoje miejsce i wkrótce pozna je też Lesnar. Większy nie znaczy groźniejszy.

Jones: Mój brat robił zapasy w wadze 275 funtów w szkole średniej, więc całe życie rywalizowałem z większymi gośćmi.

Fan: Masz coś jeszcze do osiągnięcia w kategorii półciężkiej czy przechodzisz od razu wyżej?

Jones: Szczerze powiem, że raczej nigdy oficjalnie nie przejdę do kategorii ciężkiej. Zbyt łatwo ścinam do 205 funtów. Zacznę jednak robić super-walki… Waga ciężka to o wiele za dużo obrażeń.

Póki co nie wiadomo jednak, kiedy Jon Jones będzie mógł powrócić do akcji. Nadal bowiem czeka na decyzję Amerykańskiej Agencji Antydopingowej (USADA) w sprawie wpadki dopingowej przy okazji rewanżowego starcia z Danielem Cormierem.

*****

Nowozelandzki twardziel, Romero jak Zidane i amerykański konfident – pięć wniosków po UFC 225


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!