Jimmy Smith nowym komentatorem UFC


Wieloletni komentator Bellatora Jimmy Smith podpisał kontrakt z UFC, gdzie będzie komentował numerowane gale oraz gale z cyklu UFC on FOX.

Ledwie kilka dni temu gruchnęła nowina, że Jimmy Smith rozstał się z Bellatorem, a już dziś wiadomo, że zasilił szeregi UFC, o czym oficjalnie poinformowała amerykańska organizacja.
Smith będzie komentował numerowane gale oraz gale z cyklu UFC on FOX. Będzie też gościł w studio FOX przed galami.

Jestem zaszczycony możliwością dołączenia do najlepszej organizacji sportów walki na świecie.

– powiedział w oświadczeniu Smith.

To przywilej móc żyć z komentowania walk i nie mogę się doczekać, aby dołączyć do wspaniałej ekipy komentatorskiej UFC, by komentować najlepsze walki na świecie. Fani UFC, jestem podekscytowany dołączeniem do tej szalonej podróży wspólnie z wami. Do zobaczenia wkrótce!

Jak donosi MMAFighting.com, po raz pierwszy zobaczymy Smitha w akcji przy okazji zaplanowanej na 20 stycznia gali UFC 220 w Bostonie – będzie wówczas gościł w studio FOX przed galą.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu w odwrotnym kierunku udał się Mike Goldberg, opuszczając UFC i wstępując pod flagę Bellatora.

*****

Ojciec Khabiba: „Jeśli Conor i Ferguson mają walczyć razem, dajcie nam…”


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!    


  1. Super! Jak dla mnie Rogana nigdy nie za dużo!

  2. 


  3. A tak na serio to chyba Rogan podziałał, bo z tego co pamiętam wychwalał i robił kampanię już kiedyś, by Smith był w UFC. Fajnie. Ciekawie mówi no i kolejny czarny pas BJJ.

  4. 


  5. Lubiłem jego komentowanie jeżeli chodzi o gale Bellatora, więc nastawiony optymistycznie.

  6. 


  7. Na komentatorce teraz: Mike Goldberg w Bellatorze, Jimmy Smith w UFC, John McCarthy w Bellatorze, no to czekam na Herba Deana w UFC.