Skocz do zawartości

Witaj na Forum Lowking.pl
Zarejestruj się teraz, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum - będziesz mógł tworzyć nowe tematy, brać udział w dyskusjach, oceniać wypowiedzi innych, wysyłać prywatne wiadomości i wiele innych. Gdy się zarejestrujesz, ta wiadomość zniknie.
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Conor o oskarżeniach o rasizm ze strony Floyda: "To człowiek, który bije żonę na oczach swojego dzieciaka"

- - - - -

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1
Bartłomiej Stachura

Bartłomiej Stachura

    Administrator

  • Admin
  • 21395 postów

Conor McGregor w mocnych słowach odpiera oskarżenia Floyda Mayweathera Jr. o rasizm.

Kilka dni temu Floyd Mayweather Jr. w nieszczególnie zawoalowany sposób oskarżył Conora McGregora o rasizm, na poparcie swojej tezy przytaczając słowa Irlandczyka, który miał określić go mianem „małpy”.

Amerykanin stwierdził nawet, że w zaplanowanej na 26 sierpnia w Las Vegas walce będzie bił się za wszystkich czarnych ludzi na świecie.

Floyd o walce z Conorem: „Za wszystkich czarnych na świecie”

Conor Mcgregor, dopytany w rozmowie z ESPN.com przy okazji treningu medialnego o rzeczone oskarżenia ze strony Mayweathera Juniora, nie ukrywał swojej irytacji i zdenerwowania.

On wie. On wie, że nie ma po mojej stronie żadnego rasizmu. Jego ojciec wie, Ellerbe wie. Zapytajcie tych ludzi.

– powiedział Irlandczyk.

Powiedział, że nazwałem go małpą. Nigdy w życiu nie określiłem ani jego, ani jakiegokolwiek Afroamerykanina mianem małpy. Po prostu wkurwia mnie, że w ogóle ten temat porusza. Gdybym chciał go określić mianem jakiegokolwiek zwierzęcia, byłby to szczur albo łasica. Bo tak zachowuje się szczur i łasica, próbując przekręcić, zmanipulować czyjeś słowa, żeby stworzyć coś, co nawet nie istnieje – a to bardzo delikatny temat. To człowiek, który bije żonę na oczach swojego dzieciaka. To największy możliwy syf. Gdy więc próbuje tym grać, pokazuje swoje prawdziwe oblicze.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

*****

Conor McGregor odpowiada Wasylowi Łomaczence na propozycję sparingówConor o oskarżeniach o rasizm ze strony Floyda: "To człowiek, który bije żonę na oczach swojego dzieciaka"
  • 0