Skocz do zawartości

Witaj na Forum Lowking.pl
Zarejestruj się teraz, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum - będziesz mógł tworzyć nowe tematy, brać udział w dyskusjach, oceniać wypowiedzi innych, wysyłać prywatne wiadomości i wiele innych. Gdy się zarejestrujesz, ta wiadomość zniknie.
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Joanna Jędrzejczyk odpowiada na wyzwanie ze strony Agnieszki Niedźwiedź

- - - - -

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1
Bartłomiej Stachura

Bartłomiej Stachura

    Administrator

  • Admin
  • 20631 postów

Joanna Jędrzejczyk odpowiada na wyzwanie ze strony Agnieszki Niedźwiedź, jednocześnie nie szczędząc przytyków Karolinie Kowalkiewicz.

W ostatnich miesiącach niepokonana Agnieszka Niedźwiedź (10-0), która niedawno odniosła cenne zwycięstwo z Vanessą Porto w walce wieczoru gali Invicta 23, otwarcie mówiła o tym, że jej marzeniem jest walka o pas mistrzowski kategorii muszej UFC z od dłuższego już czasu opowiadającą o przejściu do 125 funtów Joanną Jędrzejczyk.

Polska mistrzyni kategorii słomkowej, zapytana – dość bezpośrednio, dodajmy („Agnieszka Niedźwiedź rzuciła ci wyzwanie”) – o rękawicę, jaką rzuca jej Kuma, nie pozostawiła wątpliwości, przy okazji ponownie kierując kilka przytyków pod adresem… Karoliny Kowalkiewicz.

Ja może polecę ludziom, aby się skupili na sobie przede wszystkim.

– powiedziała olsztynianka w rozmowie z portalem Sporty-Walki.org.

Karolina już próbowała budować swoją karierę na moim nazwisku. Po ostatniej porażce ze mną próbowała wymusić na UFC, na wszystkich ze względu na nadchodzącą galę UFC w Polsce starała się wymusić rewanż. Ja wiedziałam o tym, że nawet gdyby ona wygrała walkę z Claudią Gadelhą, ona by tego rewanżu nie dostała, bo rozmawiałam z Seanem Shelbym na dosłownie dwie doby przed ich walką.

Drug kwestia jest taka, że to zaskakujące, że Agnieszka Niedźwiedź chce ze mną walczyć. Ciężko pracowałam 14 lat na to, żeby być w tym miejscu, gdzie jestem. Przede wszystkim polecam się zawodnikom, aby skupili się na sobie, zaczynali od siebie a później od innych. Bardzo długo pracowałam na to, aby moje nazwisko miało taką wartość, jaką ma. Wiem, że walki ze mną przynoszą duże widowisko, większe pieniądze, większą rozpoznawalność, ale tutaj nie ma co w ogóle mówić o walce Joanna Jędrzejczyk vs. Agnieszka Niedźwiedź.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jędrzejczyk swoją kolejną walkę w obronie pasa 115 funtów stoczy najprawdopodobniej jesienią z Rose Namajunas.

Natomiast na otwarcie kategorii muszej – której pierwszą mistrzynię wyłoni The Ultimate Fighter 26 – Niedźwiedź będzie musiała poczekać jeszcze kilka długich miesięcy.

*****

Conor, Floyd, szlachcice, puryści i frajerzyJoanna Jędrzejczyk odpowiada na wyzwanie ze strony Agnieszki Niedźwiedź
  • 0