Skocz do zawartości

Witaj na Forum Lowking.pl
Zarejestruj się teraz, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum - będziesz mógł tworzyć nowe tematy, brać udział w dyskusjach, oceniać wypowiedzi innych, wysyłać prywatne wiadomości i wiele innych. Gdy się zarejestrujesz, ta wiadomość zniknie.
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Siostra potwierdza śmierć Tima Hague

- - - - -

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1
Bartłomiej Stachura

Bartłomiej Stachura

    Administrator

  • Admin
  • 21039 postów

Cudu niestety nie było – Tim Hague, który od dwóch dni przebywał w śpiączce, zmarł w szpitalu w Edmonton.

Kanadyjski zawodnik wagi ciężkiej Tim Hague, który po piątkowej walce bokserskiej przegranej przez nokaut znalazł się w szpitalu w Edmonton w stanie krytycznym, zmarł, co potwierdziła jego siostra za pośrednictwem Facebooka.

Z ogromnym smutkiem i żalem muszę donieść, że dziś Tim odszedł. Był otoczony przez rodzinę, słuchając swoich ulubionych utworów. Będzie nam go niezwykle brakować.

34-letni zawodnik zmarł w następstwie ciężkiego nokautu, o którym pisaliśmy wczoraj.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Hague rozpoczął karierę w 2006 roku, zwyciężając dziewięć z pierwszych dziesięciu walk i w ten sposób torując sobie drogę do UFC. Tam stoczył łącznie pięć walk, zwycięstwo odnosząc jednak tylko w debiucie przeciwko Patowi Barry’emu.

Po rozstaniu z amerykańskim gigantem w 2011 roku bił się jeszcze 17 razy w formule MMA, zwyciężając 9 pojedynków. Ostatnio nie wiodło mu się najlepiej. Przegrał cztery z ostatnich pięciu potyczek – wszystkie przez (techniczne) nokauty.

Hague był nauczycielem w szkole. Zostawił żonę i syna.

*****

Conor, Floyd, szlachcice, puryści i frajerzySiostra potwierdza śmierć Tima Hague
  • 0