Skocz do zawartości

Witaj na Forum Lowking.pl
Zarejestruj się teraz, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum - będziesz mógł tworzyć nowe tematy, brać udział w dyskusjach, oceniać wypowiedzi innych, wysyłać prywatne wiadomości i wiele innych. Gdy się zarejestrujesz, ta wiadomość zniknie.
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Mark Hunt wytoczył proces UFC, Danie White'owi i Brockowi Lesnarowi

- - - - -

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
8 odpowiedzi na ten temat

Bartłomiej Stachura

Bartłomiej Stachura

Administrator

• Admin
  • 18271 postów
hunt12.png

Podpisał kontrakt na walkę z Alistairem Overeemem na gali UFC 209, ale i tak zdecydował się pozwać UFC, Danę White’a i Brocka Lesnara.

Do sądu w Newadzie wpłynął pozew złożony przez Marka Hunta przeciwko UFC, Danie White’owi i Brockowi Lesnarowi. W pozwie Samoańczyk pisze o celowym omijaniu uczciwej rywalizacji przez pozwanych w celu osiągnięcia własnych korzyści. Pośród innych oskarżeń pojawiają się też te o oszustwo. Hunt domaga się finansowego zadośćuczynienia zarówno za obrażenia fizyczne, jakich doznał oraz naruszenie jego marki.

Pozew Marka Hunta jest rezultatem pozytywnego wyniku kontroli antydopingowej Brocka Lesnara, z którym zmierzył się na gali UFC 200, przegrywając jednogłośną decyzją sędziowską. Amerykanin został kilka miesięcy później ukarany w kwocie $250 tys. oraz rocznym zawieszeniem. Samoańczyk natomiast domaga się, aby zawodnicy przyłapywani na dopingu, tracili całą gażę.

Chcę, żeby UFC zrozumiało, że nie jest w porządku, gdy robią to, co robią.

– powiedział Hunt w rozmowie z ESPN.com.

Pozwalają na to gościom. Mieli okazję, żeby zabrać mu całą gażę, bo jest oszustem, ale nie zrobili tego.

W międzyczasie 42-letni zawodnik odrzucił dwie propozycje walk, wyjaśniając, że UFC nie zgodziło się na dodatkowy zapis w jego kontrakcie, wedle którego zawodnik przyłapany na dopingu, traciły całe wynagrodzenie.

W końcu jednak zaakceptował rewanżowe starcie z Alistairem Overeemem, z którym zmierzy się na gali UFC 209.

Nie chciałem znaleźć się w tym miejscu.

– wyjaśnia Hunt.

To dziwne położenie, bo nadal jestem pod kontraktem z UFC. Fani mówią: „Mark, wiedziałeś, że bierze”. Ale nie wiedziałem. Patrzysz na niego i myślisz: „Jasne, szprycuje się”, ale nie oceniasz książki po okładce.

Przegrałem tamtą walkę, to ją zrujnowało dla moich fanów. To nie było przyjemne. Poprosiłem o zwolnienie z kontraktu, ale nie mogę. Muszę pracować jak wszyscy inni.

Mark Hunt ocenia karę dla Brocka Lesnara: „To za mało”

Mark Hunt wytoczył proces UFC, Danie White'owi i Brockowi Lesnarowi
  • 0

Calo

Calo

Solidny

• Użytkownik
  • 1461 postów
  • LocationKraków

Na miejscu szefostwa UFC wyjebałbym go teraz na zbity pysk. UFC wiele nie straci jak przejmie go jakiś Bellator, koniec kariery i tak się dla niego zbliża. 

UFC pozwoliło Huntowi walczyć, gdy ten miał rekord 5-7. Otrzymał szansę walki o pas, był mocno promowany, walczył na galach numerowanych i headline'ował gale w Australii. Zarobił masę forsy. UFC wyznaczyło go do walki z Lesnarem w co-main evencie UFC 200 - wyobraźcie sobie, ilu ciężkich chciałoby przyjąć tą propozycję. Przed walką twierdzi, iż wie, że Brock się szprycuje, ale ma to w dupie. 

Przegrywa, Brock wpada, i Mark zapomina o wszystkim co działo się wcześniej, robi z siebie ofiarę losu i płacze, że nie dostał 3 milionów. Zapomina o tym , że dostał wypłatę życia, i o tym ,że bez UFC nie miałby teraz nawet 30% z tego co ma. Obwinia cały świat za to , że Brock się szprycował, co sam wcześniej przewidział. 

Mark, jesteś przegrywem. Nie chcę Cię więcej oglądać. 

Edytowany przez Calo, 11 January 2017 - 12:20.

• 1

kaczka41

kaczka41

Szeroka Czołówka

• Użytkownik
  • 3130 postów

To tak, jakbym miał czynić pokłony przed Defthomasem, za to że pozwolili mi kiedyś pisać ponownie na Cohones?? 

@Calo, Hunt ma wyjebane i wie, że koniec w UFC jest blisko i jako spaślak chuja tam już zdziała, więc , atakuje, by na emeryturę coś wyłuskać. 

#mamtogdzieś

• 0

"Z BUKIEM NIKT NIE WYGRA"

Mój portal mma: http://mmanasto3.ubf.pl/news.php

GrzesiekOno

GrzesiekOno

Aspirujący

• Użytkownik
  • 294 postów

Ma chociaż w tym sądzie jakąś szansę coś ugrać?

• 0

bartek921

bartek921

Solidny

• Użytkownik
  • 1094 postów
  • LocationKatowice

Jak tej walki nie odwołają, i Reem wygra, to może dostanie dodatkowy hajs jak Machida za Ortiza :D

• 0

Calo

Calo

Solidny

• Użytkownik
  • 1461 postów
  • LocationKraków

To tak, jakbym miał czynić pokłony przed Defthomasem, za to że pozwolili mi kiedyś pisać ponownie na Cohones?? 

@Calo, Hunt ma wyjebane i wie, że koniec w UFC jest blisko i jako spaślak chuja tam już zdziała, więc , atakuje, by na emeryturę coś wyłuskać. 

#mamtogdzieś

Toś porównał. 

Mark jest żałosny w swoim postępowaniu.Czy winą UFC jest, że Lesnar wpadł? Czy to ich wina, że Hunt powiedział, że nie obchodzi go czy rywal bierze czy nie , i tak weźmie walkę? Przez lata zbierał miliony ciosów na głowę , walczył w PRIDE gdzie nie było kontroli, a teraz nagle domaga się specjalnego traktowania i 3 milionów w gotówce, bo jego rywal wpadł.   Nagle jego zdrowie jest zagrożone.

Tu nie chodzi o czystość sportu, Hunt zobaczył 3 miliony Lesnara, oczka się zaświeciły i teraz chce wyłudzić pieniądze szkalując organizację która zapewniała mu godny byt przez 7 lat i dała wypłatę życia. W końcu dlaczego nie było mowy o czystości sportu gdy BigFoot wpadł na teściu? A przypominam, że w tamtej walce Samoańczyk dostał dużo większy wpiernicz.  

Nie szanuję tak bardzo jak się tylko da. 

Edytowany przez Calo, 11 January 2017 - 15:52.

• 0

Suchar

Suchar

Lichy

• Użytkownik
  • 70 postów

Toś porównał. 

Mark jest żałosny w swoim postępowaniu.Czy winą UFC jest, że Lesnar wpadł? Czy to ich wina, że Hunt powiedział, że nie obchodzi go czy rywal bierze czy nie , i tak weźmie walkę? Przez lata zbierał miliony ciosów na głowę , walczył w PRIDE gdzie nie było kontroli, a teraz nagle domaga się specjalnego traktowania i 3 milionów w gotówce, bo jego rywal wpadł.   Nagle jego zdrowie jest zagrożone.

Tu nie chodzi o czystość sportu, Hunt zobaczył 3 miliony Lesnara, oczka się zaświeciły i teraz chce wyłudzić pieniądze szkalując organizację która zapewniała mu godny byt przez 7 lat i dała wypłatę życia. W końcu dlaczego nie było mowy o czystości sportu gdy BigFoot wpadł na teściu? A przypominam, że w tamtej walce Samoańczyk dostał dużo większy wpiernicz.  

Nie szanuję tak bardzo jak się tylko da. 

Zgoda, Marek zobaczył miliony i mu odwaliło, ALE...

To nie jest tak, że Hunt powinien na kolanach dziękować UFC, że go tak wspaniałomyślnie potraktowali, promując go i dając mu dobrze płatne walki. Sam na to zapracował bardzo długą karierą, świetnymi nokautami i niszczeniem własnego zdrowia. Jakby się to organizacji nie opłacało, to by nie wrzucali go na górę rozpisek. UFC zarobiło na Huncie, Hunt na UFC - nikt nie musi tu być nikomu wdzięczny.

Przypominam, że kiedy Hunt miał ujemny rekord, to UFC próbowało mu dopłacić, byle u nich nie walczył!

BTW - jestem za tym, żeby po wpadce dopingowej zawodnicy oddawali część gaży swoim przeciwnikom, których oszukali i prawdopodobnie też uszkodzili.

• 2

Ruthless

Ruthless

Solidny

• Użytkownik
  • 1361 postów
Niech wyjebią tego grubasa w końcu.
Dostaje dużą kasę i jeszcze płacze jakby sam nigdy nie koksił albo nie walczył z nakoksowanymi zawodnikami.
  • -1

Calo

Calo

Solidny

• Użytkownik
  • 1461 postów
  • LocationKraków

Zgoda, Marek zobaczył miliony i mu odwaliło, ALE...

To nie jest tak, że Hunt powinien na kolanach dziękować UFC, że go tak wspaniałomyślnie potraktowali, promując go i dając mu dobrze płatne walki. Sam na to zapracował bardzo długą karierą, świetnymi nokautami i niszczeniem własnego zdrowia. Jakby się to organizacji nie opłacało, to by nie wrzucali go na górę rozpisek. UFC zarobiło na Huncie, Hunt na UFC - nikt nie musi tu być nikomu wdzięczny.

Przypominam, że kiedy Hunt miał ujemny rekord, to UFC próbowało mu dopłacić, byle u nich nie walczył!

BTW - jestem za tym, żeby po wpadce dopingowej zawodnicy oddawali część gaży swoim przeciwnikom, których oszukali i prawdopodobnie też uszkodzili.

Jasne, że tak. Nie mówię że Mark powinien szefostwu UFC całować stopy i zgadzać się na chujowe traktowanie.

Problem w tym, że ja tu nie widzę złego potraktowania go z ich strony, a jedynie pazerność Nowozelandczyka. Nienawidzę roszczeniowców wszelkiej maści. ,,Macie mi dać 3 miliony bo idziemy do sądu!". Nigdy w historii żaden zawodnik nie otrzymał pełnej gaży rywala po wpadce, dlaczego więc on miałby?  

No i przypominam - Hunt przed walką stwierdził że nie obchodzi go czy Brock bierze, wszyscy biorą, i ma to w dupie.  

• 1