Skocz do zawartości

Witaj na Forum Lowking.pl
Zarejestruj się teraz, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum - będziesz mógł tworzyć nowe tematy, brać udział w dyskusjach, oceniać wypowiedzi innych, wysyłać prywatne wiadomości i wiele innych. Gdy się zarejestrujesz, ta wiadomość zniknie.
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Ronda Rousey przerywa milczenie, otrzymuje wsparcie od Cris Cyborg

- - - - -

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1
Bartłomiej Stachura

Bartłomiej Stachura

    Administrator

  • Admin
  • 21020 postów
rousey_9.png
 
Ronda Rousey po raz drugi zabrała głos – po raz drugi pisemnie – po klęsce z Amandą Nunes na gali UFC 207.
 
Po sromotnej klęsce na gali UFC 207 w starciu z Amandą Nunes Ronda Rousey ponownie zapadła się pod ziemię, publikując jedynie króciutkie oświadczenie, z którego i tak niewiele wynikało.
 
Teraz, niespełna dwa tygodnie po walce, Rowdy ponownie opublikowała krótkie przesłanie, tym razem w formie cytatu brytyjskiej pisarce i autorce Harry’ego Pottera J.K. Rowling.
 
https://www.instagra.../p/BPDxfkgjk65/
 

Samo dno okazało się mocnym fundamentem, na którym odbudowałam swoje życie.

 
Dla wielu fanów słowa te zabrzmiały jak zapowiedź powrotu do oktagonu Rousey, ale o tym, czy faktycznie tak się stanie, przekonamy się pewnie nie wcześniej niż za kilka miesięcy.
 
Co ciekawe, na wpis Amerykanki odpowiedziała w zaskakująco pozytywnych słowach jej odwieczna i niedoszła rywalka Cris Cyborg.
 

Byłam bardzo smutna, widząc porażkę gwiazdy sportu, ale nadal masz wiele przed sobą i jesteś pobłogosławiona bezpieczeństwem finansowym, aby podążać za wszystkimi swoimi pasjami. Umożliwiłaś nam większą promocję i wyrosłaś na ikonę sportu. Ciesz się kolejnym rozdziałem swojego życia i wiedz, że masz niesamowite możliwości, aby kontynuować zmienianie świata. #rowdyrevolution

 
Ronda Rousey przerywa milczenie, otrzymuje wsparcie od Cris Cyborg
  • 0