Bez kategorii

John Kavanagh: „Khabib jest w pewien sposób lepszą wersją GSP”

Trener Conora McGregora, John Kavanagh, wskazuje idealnych rywali dla swojego zawodnika na okoliczność powrotu do oktagonu UFC.

Mistrz kategorii lekkiej Conor McGregor ma teraz na swoim radarze tylko i wyłącznie bokserską walkę z Floydem Mayweatherem Juniorem, ale nie znaczy to, że jego trener John Kavanagh nie rozmyśla nad tym, kto byłby najciekawszym rywalem dla jego podopiecznego na okoliczność powrotu do oktagonu.




Już to mówiłem – bardzo interesuje mnie walka z Natem Diazem, ponieważ jest 1-1 i z uwagi na jego styl.

– powiedział Kavanagh w rozmowie z Submission Radio.

Prawie na równi ciekawi mnie zwycięzca walki pomiędzy Khabibem (Nurmagomedovem) i (Tonym) Fergusonem w ten weekend. Myślę, że Khabib da radę, że Khabib wygra. Więc z tej walki byłby to Khabib.

Dalej byłby GSP. Z prostej przyczyny – GSP był niesamowitym zawodnikiem, jestem jego wielkim fanem, wiele nauczyłem się, oglądając jego walki – ale minęło już wiele czasu od czasy, gdy walczył a gra zmienia się bardzo, bardzo szybko i uważam, że Khabib jest w pewien sposób lepszą wersją GSP. Chociaż nie wiemy tego na pewno, trudno powiedzieć, jak wypadłoby starcie GSP z Khabibem. Ale, tak, jeśli chodzi o MMA, (na pierwszym miejscu) Nate, a prawie na równi zwycięzca Khabib-Ferguson.

Khabib Nurmagomedov i Tony Ferguson zmierzą się w co-main evencie gali UFC 209, która odbędzie się w sobotę. Stawką pojedynku będzie tymczasowy pas mistrzowski kategorii lekkiej, choć obaj zawodnicy przekonują, że zwycięzca będzie najlepszym zawodnikiem kategorii lekkiej, podważając w ten sposób należące do McGregora złoto.

*****

Sierpem #53 – Dagestański Orzeł czy El Cucuy?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button