Doping w MMAUFC

Mark Hunt: „Lesnar jest już prawdopodobne po kilku cyklach”

Mark Hunt zirytował się wiadomością, że jego rywal na gali UFC 200 Brock Lesnar będzie poddany kontrolom antydopingowym tylko przez miesiąc.

Wiadomość o tym, że Brocka Lesnara nie będzie obowiązywać tradycyjny 4-miesięczny okres kontroli antydopingowych poprzedzających walkę po powrocie z emerytury z uwagi na późne podpisanie kontraktu z UFC, rozsierdziła jego rywala na jubileuszowej gali UFC 200, Marka Hunta.

Nie uważam, żeby to było sprawiedliwe.

– stwierdził Samoańczyk w rozmowie z FOX Sports.

Uważam, że to pieprzona farsa. Nikt nie powinien mieć wyjątków od kontroli antydopingowych. Jeśli chcą oczyścić MMA, to zła droga. Nie interesuje mnie, kim jesteś. To idiotyczne.

Nie uważam tego za dobry ruch. Sądzę, że jest nafaszerowany sterydami – i nadal sądzę, że go znokautuję. Ale nie uważam tego za prawidłowe. Nie powinien otrzymywać zwolnienia z 4-miesięcznych kontroli, bo w przeciwnym razie każdy powinien. W przeciwnym razie ja sam powinienem zacząć koksować.

W jaki sposób chcecie oczyścić sport, robiąc to gówno? To się nie uda. To nie jest sprawiedliwe.

Przedstawiłem już swoje zdanie na ten temat Danie, ale wygląda na to, że Lesnar jest już testowany, choć prawdopodobnie i tak jest już po kilku cyklach.

Wszyscy powinni być testowani tak samo i uczciwie. Trzeba wszystkich traktować równo, bo inaczej możecie równie dobrze robić walki koksiarzy w UFC i osobno walki tych, którzy tego nie robią.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button