UFC

Gegard Mousasi, Uriah Hall, Derek Brunson i Tim Kennedy gotowi na UFC 199

Kolejni kandydaci zgłaszają gotowość do zastąpienia kontuzjowanego Chrisa Weidmana w walce z Lukiem Rockholdem na UFC 199.

Chris Weidman z powodu kontuzji zmuszony był wycofać się z gali UFC 199, na której miał zmierzyć się w rewanżowym starciu o pas mistrzowski kategorii średniej z Lukiem Rockholdem. Jako pierwszy gotowość do zastąpienia Weidmana wyraził rozpędzony serią trzech zwycięstw Michael Bisping, a jak podaje FOX Sports, do walki gotowy jest też Ronaldo Jacare Souza.

Pojawili się też inny kandydaci, gotowi stanąć 4 czerwca w Inglewood naprzeciwko Luke’a Rockholda.

Na starcie z mistrzem gotowy jest powracający po porażce z Robertem Whitakerem Uriah Hall, który na UFC 198 miał walczyć z Andersonem Silvą, ale z powodu kontuzji Brazylijczyka walka go ominęła.

Miałem pełny obóz przygotowawczy, więc jako jedyny jestem gotowy.

Co ty na to, Luke? Fani łączą nasze nazwiska… pewnym jak cholera jest, że się nawzajem i tak nie lubimy, więc zróbmy to!

Gotowość na UFC 199 zgłasza też Derek Brunson, który wygrał cztery ostatnie pojedynki, a 9 lipca na UFC 200 na pójść w tany z Gegardem Mousasim.

4 zwycięstwa z rzędu, 3 z rzędu przez KO w pierwszej rundzie. Jestem dostępny. USADA dopadła większość gości nade mną.

Na żarty zebrało się też Timowi Kennedy’emu, który ostatni raz widziany był w oktagonie we wrześniu 2014 roku, narzekając na porażkę z Yoelem Romero.

Oczywiście, że chcę walczyć teraz z Lukiem Rockholdem. Jest mistrzem. Jestem obecnie po drugiej stronie globu na szkoleniach USO.

Nie zaspał też Gegard Mousasi, który powraca po zwycięstwie nad Thalesem Leitesem.

Będę gotowy, aby zostać nowym mistrzem UFC nawet z dwutygodniowym wyprzedzenie. Gotowy na podbicie świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button