Skocz do zawartości

Witaj na Forum Lowking.pl
Zarejestruj się teraz, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum - będziesz mógł tworzyć nowe tematy, brać udział w dyskusjach, oceniać wypowiedzi innych, wysyłać prywatne wiadomości i wiele innych. Gdy się zarejestrujesz, ta wiadomość zniknie.
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Ilir Latifi kontuzjowany - Ovince St. Preux bez rywala na UFC on FOX 27

- - - - -

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1
Bartłomiej Stachura

Bartłomiej Stachura

    Administrator

  • Admin
  • 22448 postów

Ovince St. Preux nie skrzyżuje ostatecznie rękawic z Ilirem Latifim podczas gali UFC on FOX 27 – albański Szwed doznał bowiem kontuzji i wypadł z walki.

Rozpędzony trzema efektownymi wiktoriami Ovince St. Preux (22-10) pozostał bez rywala na galę UFC on FOX 27, która odbędzie się 27 stycznia w Charlotte. Sklasyfikowany na 5. miejscu w rankingu kategorii półciężkiej Haitańczyk poinformował bowiem w mediach społecznościowych, że Ilir Latifi, z którym miał pójść na pięści, doznał kontuzji.

. @Latifimma is hurt & out of our scrap next Sat in Charlotte, NC #UFConFOX27 who wants to step up and scrap? I’m even open to going up in weight if NO guys in my division will step up? Looking for someone to do what I do: step up and fight… pic.twitter.com/lvznRvE22I

— Ovince Saint Preux (@003_OSP) January 17, 2018

Ilir Latifi jest kontuzjowany i wypadł z naszej bitki w przyszłą sobotę w Charlotte. Kto chce się bić? Jestem nawet gotowy przejść wagę wyżej, jeśli ŻADEN gość z mojej dywizji nie podejmie wyzwania. Szukam kogoś, kto robi to, co ja – wychodzi i się bije.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wydaje się, że trudno będzie w tak krótkim terminie znaleźć dla OSP zastępstwo z czołowej piętnastki kategorii półciężkiej. Niewykluczone jednak, że mający mniej do stracenia zawodnicy spoza czołówki 205 funtów lub z kategorii ciężkiej, na walkę w której Haitańczyk wydaje się otwarty, pokuszą się o podjęcie wyzwania.

Jako ciekawostkę przypomnijmy, że dwaj zawodnicy kategorii średniej – Karl Roberson i Brad Tavares – garnęli się ostatnio do walki w ostatniej chwili z Vitorem Belfortem. Na okoliczność starcia z OSP nie mieliby problemów ze zmieszczeniem się w limicie 205 funtów, choć gabarytowo wyraźnie ustępowaliby Haitańczykowi.

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #8 – UFC FN 124, Tony vs. Khabib, nowe walki Polaków w UFCIlir Latifi kontuzjowany - Ovince St. Preux bez rywala na UFC on FOX 27
  • 0