Skocz do zawartości

Witaj na Forum Lowking.pl
Zarejestruj się teraz, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum - będziesz mógł tworzyć nowe tematy, brać udział w dyskusjach, oceniać wypowiedzi innych, wysyłać prywatne wiadomości i wiele innych. Gdy się zarejestrujesz, ta wiadomość zniknie.
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Michał Andryszak rzuca wyzwanie Mariuszowi Pudzianowskiemu: "Ugotujesz swój kamień, a ja zetnę drzewo!"

- - - - -

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1
Bartłomiej Stachura

Bartłomiej Stachura

    Administrator

  • Admin
  • 22448 postów

Jeden z najlepszych ciężkich w Polsce – a zdaniem niektórych najlepszy – Michał Andryszak zaprosił Mariusza Pudzianowskiego do walki o pas mistrzowski KSW.

Zostawiający trupa za trupem w kategorii ciężkiej KSW Michał Andryszak nie zamierza biernie przypatrywać się targom między Mariuszem Pudzianowskim, Karolem Bedorfem i KSW w sprawie potencjalnej walki tej dwójki na gali KSW 43.

Przypomnijmy, że Pudzian rzucił teatralne wyzwanie Bedorfowi, zapraszając go do klatkowych tanów na czerwcową galę KSW 43. Rzecz jednak w tym, że Bedorf – wedle oficjalnej narracji organizacji – jest już szykowany na marcową galę KSW 42, która odbędzie się w Łodzi.

Wczoraj szczeciński Berskerker odniósł się do wyzwania Pudzianowskiego, akceptując je, ale jednocześnie przyznając, że chętnie stoczyłby walki i na KSW 42, i na KSW 43. Ostatecznie jednak – jak stwierdził – zostawia decyzję w gestii KSW.

I tu właśnie do gry wkracza Longer.

Hej Mariusz Pudzianowski słyszałem, że wyzwałeś do walki na gali KSW 43 Karola Bedorfa. Po cóż robić takie zamieszanie i roszady? Po co wyciągać Karola z karty walk gali KSW 42?
Stań do boju ze mną na KSW 43! A na szalę niech zostanie rzucony mistrzowski pas!
Ty wreszcie ugotujesz swój kamień i zawalczysz o tytuł, a ja zetnę to drzewo, które wyrosło i zostanę mistrzem! ;)
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kowadłoręki reprezentant poznańskiego Ankosu MMA w 2017 roku stoczył dla KSW dwie walki, najpierw rozbijając i poddając Michała Kitę, by następnie zafundować szybki nokaut byłemu mistrzowi Fernando Rodriguesowi Juniorowi.

Czy Mariusz Pudzianowski byłby gotowy – i zainteresowany – potencjalną konfrontację z Andryszakiem? Na tę chwilę nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że rozgrywka o tron kategorii ciężkiej KSW nabiera z każdym dniem coraz więcej kolorytów.

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #8 – UFC FN 124, Tony vs. Khabib, nowe walki Polaków w UFCMichał Andryszak rzuca wyzwanie Mariuszowi Pudzianowskiemu: "Ugotujesz swój kamień, a ja zetnę drzewo!"
  • 0