Skocz do zawartości

Witaj na Forum Lowking.pl
Zarejestruj się teraz, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum - będziesz mógł tworzyć nowe tematy, brać udział w dyskusjach, oceniać wypowiedzi innych, wysyłać prywatne wiadomości i wiele innych. Gdy się zarejestrujesz, ta wiadomość zniknie.
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Francis Ngannou zdradza dwie wymarzone walki po zdobyciu pasa mistrzowskiego

- - - - -

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

Bartłomiej Stachura

Bartłomiej Stachura

Administrator

• Admin
  • 22448 postów

Szykujący się do sobotniego starcia ze Stipe Miocicem na UFC 220 Francis Ngannou roztacza wizje kolejnych pojedynków po tym, jak upora się z Amerykaninem.

Przed walką z Alistairem Overeemem Francis Ngannou nie ukrywał, że w głowie ma już pojedynek o złoto z zasiadającym na tronie dywizji królewskiej Stipe Miocicem.

Teraz z kolei, na kilka dni przed najważniejszą walką w swojej karierze, snuje już plany wykraczające poza 20 stycznia, bo wtedy właśnie pójdzie w oktagonowe tany w walce wieczoru gali UFC 220 ze wspomnianym Miocicem. W podcaście Outside the Cage zapewniał co prawda, że skupia się na Amerykanine, ale…

Najpierw pokonam Stipego, ale moim marzeniem zawsze było, aby zostać mistrzem świata w boksie.

– powiedział Ngannou.

Jeśli więc kiedykolwiek pojawi się możliwość (walki z Anthonym Joshuą), zobaczymy. Jestem na to otwarty, ale teraz celem jest Stipe.

To jednak nie wszystko, bo Kameruńczyk w pewien sposób podąża utartymi już przez Conora McGregora ścieżkami – a przynajmniej snuje podobne plany. Poza bowiem przejściem do boksu interesują go też kasowe walki – a najbardziej kasową na tę chwilę w kategorii ciężkiej byłaby oczywiście ta z byłym jej mistrzem i gwiazdą WWE Brockiem Lesnarem.

Jako pretendent chcę walczyć z różnymi gośćmi, bo to da mi szansę dojścia do pasa. Potem, jako mistrz, myślę, że pozwolę im, aby do mnie przyszli, żeby pokazać im, kto jest królem.

– powiedział.

Jednak bardzo chciałbym obejrzeć też walkę Ngannou vs. Lesnar. Lesnar wygląda na bardzo mocnego gościa i chcę go sprawdzić.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zanim jednak śmiałe te marzenia – bo w takich kategoriach należy rozpatrywać ewentualne walki Ngannou z Lesnarem lub Joshuą – będą miały minimalne choćby szanse na materializację, potężny Kameruńczyk pierwej musi uporać się z imigrancko usposobionym Stiopiciem.

Lowkin’ Talkin’ MMA #8 – UFC FN 124, Tony vs. Khabib, nowe walki Polaków w UFC

Francis Ngannou zdradza dwie wymarzone walki po zdobyciu pasa mistrzowskiego
  • 0

bartek921

bartek921

Solidny

• Użytkownik
  • 1130 postów
  • LocationKatowice

A już myślałem, że tak tradycyjnie chodzi o Conora i Nicka Diaza albo GSP  :huh:

• 0

agress0r

agress0r

Solidny

• Użytkownik
  • 1180 postów

• 0