Skocz do zawartości

Witaj na Forum Lowking.pl
Zarejestruj się teraz, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum - będziesz mógł tworzyć nowe tematy, brać udział w dyskusjach, oceniać wypowiedzi innych, wysyłać prywatne wiadomości i wiele innych. Gdy się zarejestrujesz, ta wiadomość zniknie.
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Najbliższa gala UFC niedostępna w polskiej telewizji

- - - - -

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1
Bartłomiej Stachura

Bartłomiej Stachura

    Administrator

  • Admin
  • 22170 postów

Nadal nie wiadomo co prawda, czy UFC znajdzie partnera telewizyjnego w Polsce po rozstaniu z Extreme Sports Channel – ale wiadomo już, że najbliższej gali Amerykanów nie obejrzymy w telewizji.

Właściciel menadżerskiej grupy MMA Cartel Paweł Kowalik poinformował, że najbliższa gala UFC – czyli zaplanowaną na noc z niedzieli na poniedziałek galę UFC Fight Night 124 z Jeremym Stephensem i Doo Ho Choiem w rolach głównych – będzie można w Polsce obejrzeć wyłącznie w aplikacji UFC Fight Pass.

Gala UFC FN: Stephens vs Choi do obejrzenia w całości jedynie na UFC Fight Pass. Główna karta nie będzie blokowana i zostanie tak aż do podpisania umowy z nowym partnerem telewizyjnym.

— MMA Cartel (@MMACartel) January 12, 2018

Gala UFC FN: Stephens vs Choi do obejrzenia w całości jedynie na UFC Fight Pass. Główna karta nie będzie blokowana i zostanie tak aż do podpisania umowy z nowym partnerem telewizyjnym.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Oznacza to, że jeśli UFC rozmawia z polskimi stacjami, nie sfinalizuje tych rozmów przed najbliższym wydarzeniem.

Jeśli ostatecznie Amerykanie nie znajdą partnera telewizyjnego w Polsce, wówczas najprawdopodobniej całe gale z cyklu Fight Night oraz UFC on FOX, a także karty wstępne numerowanych gal będzie można oglądać za pośrednictwem UFC Fight Pass.

Z kolei jeśli UFC dojdzie do porozumienia z jakąś polską stacją, wówczas będą w niej transmitowane karty główne wszystkich gal UFC.

*****

Roberto Soldic w pierwszej obronie pasa nie będzie walczył z Borysem MańkowskimNajbliższa gala UFC niedostępna w polskiej telewizji
  • 0