Skocz do zawartości

Witaj na Forum Lowking.pl
Zarejestruj się teraz, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum - będziesz mógł tworzyć nowe tematy, brać udział w dyskusjach, oceniać wypowiedzi innych, wysyłać prywatne wiadomości i wiele innych. Gdy się zarejestrujesz, ta wiadomość zniknie.
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Jimmy Smith nowym komentatorem UFC

- - - - -

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

Bartłomiej Stachura

Bartłomiej Stachura

Administrator

• Admin
  • 22170 postów

Wieloletni komentator Bellatora Jimmy Smith podpisał kontrakt z UFC, gdzie będzie komentował numerowane gale oraz gale z cyklu UFC on FOX.

Ledwie kilka dni temu gruchnęła nowina, że Jimmy Smith rozstał się z Bellatorem, a już dziś wiadomo, że zasilił szeregi UFC, o czym oficjalnie poinformowała amerykańska organizacja.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Smith będzie komentował numerowane gale oraz gale z cyklu UFC on FOX. Będzie też gościł w studio FOX przed galami.

Jestem zaszczycony możliwością dołączenia do najlepszej organizacji sportów walki na świecie.

– powiedział w oświadczeniu Smith.

To przywilej móc żyć z komentowania walk i nie mogę się doczekać, aby dołączyć do wspaniałej ekipy komentatorskiej UFC, by komentować najlepsze walki na świecie. Fani UFC, jestem podekscytowany dołączeniem do tej szalonej podróży wspólnie z wami. Do zobaczenia wkrótce!

Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy po raz pierwszy zobaczymy Smitha na komentatorskim stołku UFC.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu w odwrotnym kierunku udał się Mike Goldberg, opuszczając UFC i wstępując pod flagę Bellatora.

Ojciec Khabiba: „Jeśli Conor i Ferguson mają walczyć razem, dajcie nam…”

Jimmy Smith nowym komentatorem UFC
  • 0

rept1le

rept1le

Debiutant

• Użytkownik
  • 202 postów
Super! Jak dla mnie Rogana nigdy nie za dużo!
  • 0

rept1le

rept1le

Debiutant

• Użytkownik
  • 202 postów
A tak na serio to chyba Rogan podziałał, bo z tego co pamiętam wychwalał i robił kampanię już kiedyś, by Smith był w UFC. Fajnie. Ciekawie mówi no i kolejny czarny pas BJJ.
  • 0

BartezCichy

BartezCichy

Świeży

• Użytkownik
  • 102 postów
Lubiłem jego komentowanie jeżeli chodzi o gale Bellatora, więc nastawiony optymistycznie.
  • 0

kaczoras

kaczoras

Rokujący

• Użytkownik
  • 796 postów

Na komentatorce teraz: Mike Goldberg w Bellatorze, Jimmy Smith w UFC, John McCarthy w Bellatorze, no to czekam na Herba Deana w UFC.

• 0