Skocz do zawartości

Witaj na Forum Lowking.pl
Zarejestruj się teraz, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum - będziesz mógł tworzyć nowe tematy, brać udział w dyskusjach, oceniać wypowiedzi innych, wysyłać prywatne wiadomości i wiele innych. Gdy się zarejestrujesz, ta wiadomość zniknie.
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Kelvin Gastelum odpowiada na słowa Luke'a Rockholda o "kurduplu, który nic jeszcze w MMA nie osiągnął"

- - - - -

 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1
Bartłomiej Stachura

Bartłomiej Stachura

  Administrator

 • Admin
 • 22402 postów

Przejawiający od dłuższego czasu aspiracje mistrzowskie w kategorii średniej Kelvin Gastelum odpowiedział na medialne przytyki ze strony Luke’a Rockholda.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Kelvina Gasteluma na słowa Luke’a Rockholda, który określił go mianem kurdupla, który niczego jeszcze w tym sporcie nie dokonał.

This dude got the title fight and I didn’t! I merely stated facts, not called anyone names! Did he get offended by truth and facts? https://t.co/dGkPKdTayj

— #OnAmission4Gold (@KelvinGastelum) December 15, 2017

Gość dostał walkę o pas, a ja nie dostałem! Stwierdziłem tylko fakty, nikogo nie wyzywałem! Obraził się z powodu prawdy i faktów?

I haven’t done anything in the sport but I did KO the 2 guys that shut the light out on him! Haha https://t.co/dGkPKdTayj

— #OnAmission4Gold (@KelvinGastelum) December 15, 2017

Nie dokonałem niczego w tym sporcie, ale znokautowałem dwóch gości, którzy zgasili mu światło! Haha
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kelvin Gastelum nawiązuje oczywiście do Michaela Bispinga i Vitora Belforta, których w świetnym stylu znokautował, a którzy to wcześniej ubijali Luke’a Rockholda.

Rzecz oczywiście w tym, że Gastelum – który, nawiasem mówiąc, sam rozpoczął sprzeczkę z Rockholdem, przekonując, że Robert Whittaker wybrał łatwiejszą opcję do walki o pas – pokonywał Brazylijczyka i Brytyjczyka, gdy ich forma już dawno nie dorównywała tej, jaką prezentowali w starciu z obecnym pretendentem do tytułu.

*****

Typowanie UFC on FOX 26 – Lawler vs. RDAKelvin Gastelum odpowiada na słowa Luke'a Rockholda o "kurduplu, który nic jeszcze w MMA nie osiągnął"
 • 0

#2
kaczoras

kaczoras

  Rokujący

 • Użytkownik
 • 798 postów

Niech idzie do półciężkiej.


 • 0