Skocz do zawartości

Witaj na Forum Lowking.pl
Zarejestruj się teraz, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum - będziesz mógł tworzyć nowe tematy, brać udział w dyskusjach, oceniać wypowiedzi innych, wysyłać prywatne wiadomości i wiele innych. Gdy się zarejestrujesz, ta wiadomość zniknie.
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Kelvin Gastelum krytycznie o planach zestawienia walki Whittaker vs. Rockhold

- - - - -

 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1
Bartłomiej Stachura

Bartłomiej Stachura

  Administrator

 • Admin
 • 22402 postów

Celujący w starcie o złoto kategorii średniej Kelvin Gastelum zdecydowanie nie jest zachwycony planami zestawienia walki Roberta Whitakera z Lukiem Rockholdem na UFC 221.

Jeszcze wczoraj na wieść o mistrzowskich aspiracjach Luke’a Rockholda, który w programie The MMA Hour obwieścił, że nieszczególnie interesuje go starcie z Yoelem Romero, bo bez rywala pozostaje Robert Whittaker, również garnący się do pojedynku o złoto Kelvin Gastelum pozwolił sobie porównać swoje dokonania i zasługi z tymi byłego mistrza.

A: Fought only once in 18 months against someone who wasnt even competing in the ufc a year ago.

B: Fought 4 times in 12 months, 3 of them in the main event in the last 8 months against former champions ranked in top 10 of the division. *Doesn’t have a modeling career. 🤷‍♂️

— #OnAmission4Gold (@KelvinGastelum) December 6, 2017

A: w ciągu 18 miesięcy walczył raz przeciwko gościowi, którego nie było nawet w UFC rok temu.

B: w ciągu 12 miesięcy walczył cztery razy, w tym w ostatnich 8 miesiącach trzy razy w walkach wieczoru przeciwko byłym mistrzom z czołowej dziesiątki dywizji. *Nie ma za sobą kariery modela
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dziś natomiast przewidywania Luke’a Rockholda względem Georgesa Saint-Pierre’a nabrały realnych kształtów. Amerykanin przekonywał bowiem, że Kanadyjczyk za nic w świecie nie będzie bronił pasa mistrzowskiego 185 funtów – i w takim właśnie tonie wypowiedział się Rush.

To jednak bez większego znaczenia, bo z podobnego założenia wychodził też przecież Kelvin Gastelum. Rzecz jednak w tym, że wczoraj pojawiły się też doniesienia o szykowanej na lutową galę UFC 221 mistrzowskiej potyczce pomiędzy Whittakerem i Rockholdem – a to już zdecydowanie nie przypadło Gastelumowi do gustu.

👎👎👎👎👎 fart noise * https://t.co/KwomUMoO6m

— #OnAmission4Gold (@KelvinGastelum) December 6, 2017

Dźwięk pierdnięcia

It’s been a long 18 months of fighting, training and fighting again and again. I guess I should have taken those 18 months off ,instead to get a title fight.

— #OnAmission4Gold (@KelvinGastelum) December 6, 2017

To było 18 długich miesięcy walki, treningów i kolejnej walki raz za razem. Powinienem był chyba jednak zamiast tego zrobić sobie przerwę przez 18 miesięcy, żeby dostać walkę o pas.

I’m taking a break ✌️
Rebuild and restructure and get better! #OnAmission4Gold

— #OnAmission4Gold (@KelvinGastelum) December 6, 2017

Robię sobie przerwę.
Odbuduję się, stworze nowe struktury i będę lepszy!

Sklasyfikowany na 3. miejscu w rankingu kategorii średniej Luke Rockhold od czasu utraty pasa mistrzowskiego na rzecz Michaela Bispinga w czerwcu ubiegłego roku stoczył tylko jedną walkę, pokonując Davida Brancha.

Z kolei Gastelum wygrał cztery – formalnie: trzy, bo wynik jego pojedynku z Vitorem Belfortem zmieniono na no-contest – z pięciu walk w kategorii średniej. Jedynej porażki doznał w pojedynku z Chrisem Weidmanem, po której podniósł się niedawną efektowną wiktorią z Michaelem Bispingiem.

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #2 – podsumowanie UFC 218 i polskich galKelvin Gastelum krytycznie o planach zestawienia walki Whittaker vs. Rockhold
 • 0

#2
Keyser Soze

Keyser Soze

  Szeroka Czołówka

 • Użytkownik
 • 2269 postów

gdyby ubił Weidmana to jego miauczenie uznałbym za zasadne, ale wobec tego jak skończył to powinien zamknąć mordę i czekać cierpliwie w kolejce, a nuż Luke sobie wypadnie


 • 0

shogunvsliddell.gif


#3
Bones El Jones

Bones El Jones

  Aspirujący

 • Użytkownik
 • 272 postów
Zawsze darzyłem sympatia Kelvina, ale od jakiegos czasu zaczynam przecierać oczy czytajac jego wypowiedzi.
Kelvinek nie dosc, ze poległ przed czasem w starciu z Chrisem stosunkowo niedawno(ktoremu z twarzy zrobil tatara wlasnie ten "Model") to na dodatek facet ma problemy ze zrobieniem wagi bedac krasnalem.
 • 0