Skocz do zawartości

Witaj na Forum Lowking.pl
Zarejestruj się teraz, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum - będziesz mógł tworzyć nowe tematy, brać udział w dyskusjach, oceniać wypowiedzi innych, wysyłać prywatne wiadomości i wiele innych. Gdy się zarejestrujesz, ta wiadomość zniknie.
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Colby Covington ostro o Jonie Jonesie: "Był brudasem, śmierdział, nie mył się"

- - - - -

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1
Bartłomiej Stachura

Bartłomiej Stachura

    Administrator

  • Admin
  • 22402 postów

Colby Covington skierował ostrze swojego medialnego miecza w kierunku byłemu mistrzowi kategorii półciężkiej i byłemu współlokatorowi Jonowi Jonesowi.

Colby Covington nie zwalnia tempa. Poza codzienną dawką medialnej chłosty, jaką raczy zasiadającego na tronie kategorii półśredniej Tyrona Woodley’a, reprezentant ATT nie oszczędza też innych.

Ostatnio solidne razy wymierzył Jonowi Jonesowi, który przed galą UFC 217 życzył powodzenia Georgesowi Saint-Pierre’owi.

Shut up loser! You're the biggest fuck up in the history of sports. #UFC217 https://t.co/gbp3zCdWYh

— Colby Covington (@ColbyCovMMA) November 4, 2017

Zamknij się, niedorajdo! Jesteś największym popierdoleńcem w historii sportów. #UFC217
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To jednak nie wszystko, bo kilka dni później w audycji Submission Radio Colby Covington, który swego czasu dzielił pokój z Jonem Jonesem, poszedł za ciosem.

Mówię tylko prawdę, stwierdzam fakty. Po prostu mówię, co myślę. Nie wiedziałem, że nie mogę mówić, co myślę.

– rozpoczął.

Myślę, że znam go lepiej niż większość ludzi, bo mieszkałem z nim przez dwa lata. Gość jest fałszywy… jego popierdolone, milutkie tweety do Georgesa Saint-Pierre’a po prostu zaszły mi za skórę. Próbuje zachowywać się jak świętoszek: „O, modlę się za ciebie”. Stul pysk, człowieku. Idź po jakąś kokę, idź jeszcze pozdradzać żonę. Jesteś zwykłym gnojem.

Mieszkanie z nim było trudne jak sam skurwysyn. Był brudasem, śmierdział, nie mył się. Totalny popapraniec. Cały czas imprezował wtedy i wdawał się w tego rodzaju rzeczy. Zawsze chodził nieodpowiednimi ścieżkami, a próbował zachowywać się jak świętoszek. „O, jestem taki religijny, myślę o Bogu”. Oszukiwał fanów i trzeba pokazać, kim naprawdę jest, bo to żaden święty. Nie jest dobrym człowiekiem, na jakiego próbuje pozować.Colby Covington ostro o Jonie Jonesie: "Był brudasem, śmierdział, nie mył się"
  • 0