Floyd Mayweather Jr.: „McGregor to kawał rywala”


Floyd Mayweather Junior zabrał po raz pierwszy głos od czasu oficjalnego ogłoszenia jego walki z Conorem McGregorem.

Floyd Mayweather Junior udzielił pierwszego wywiadu od czasu oficjalnego ogłoszenia bokserskiej walki z Conorem McGregorem, która odbędzie się 26 sierpnia w Las Vegas.

W krótkiej rozmowie z BSOTV uśmiechający się od ucha do ucha Amerykanin podtrzymał narrację, której trzyma się od wielu miesięcy, z dużym szacunkiem wypowiadając się o umiejętnościach Irlandczyka.

McGregor to twardy rywal. Ludzie na całym świecie domagali się tej walki, więc musiałem dać im tego, czego chcą.

– powiedział.

Prosili o tę walkę. Byłem na emeryturze, ale chcieli mnie z powrotem, więc jestem.

Starcie już teraz wywołuje ogromne zainteresowanie. Jak donosi dziennikarz ESPN.com Darren Rovell, ceny noclegów w Las Vegas w okolicach 26 sierpnia w dniu ogłoszenia walki wzrosły o około 70-80% w zależności od hotelu.

Mayweather zdaje sobie doskonale sprawę, że zdecydowana większość fanów MMA będzie trzymała kciuki za McGregorem, podczas gdy zwolennicy boksu będą wspierać jego.

Powinieneś stać za swoim gościem. Wspierasz zawodnika, w którego wierzysz. To kawał rywala.
Poniżej całe nagranie.

*****

Conor, Floyd, szlachcice, puryści i frajerzy


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!