Doniesienia: UFC nałożyło karę na Conora McGregora za wybryki podczas Bellatora 187


Mike Mizzulli poinformował opinię publiczną o karze, jaką UFC miało nałożyć na Conora McGregora za jego wybryki podczas dublińskiej gali Bellator 187.

Szefujący Stowarzyszeniu Komisji Bokserskich i Sportów Walki (ABC) Mike Mazzulli, który z ramienia Departamentu Regulacji Sportowych Plemienia Moheganów (MTDAR) pełnił funkcje regulacyjno-nadorcze nad galą Bellator 187 w Dublinie, wystąpił w programie The MMA Hour, gdzie opowiedział o sytuacji z wtargnięciem Conora McGregora do klatki podczas walki jego klubowego kolegi Charliego Warda z Johnem Redmondem.

Przypomnijmy, że po tych wydarzeniach Mizzulli wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że takie zachowanie jest niedopuszczalne, informując też, że jest w kontakcie z UFC oraz Komisjami Stanowymi, które w przeszłości licencjonowały Irlandczyka. Ani ABC, ani MTDAR nie mają co prawda prawnych możliwości ukarania McGregora, ale Mizzulli dawał jasno do zrozumienia, że czyni starania, aby właśnie UFC lub Komisje Stanowe – gdy Notorious będzie chciał uzyskać w jednej z nich licencję zawodniczą – zareagowały na jego występek.

Conor McGregor uderzył pracownika obsługi Bellatora, organizacja wydała oświadczenie – video

W rozmowie z dziennikarzem Arielem Helwanim Mizzulli obwieścił, że jego misja zakończyła się częściowym co najmniej sukcesem. O ile bowiem nie otrzymał żadnych konkretnych odpowiedzi od Komisji Stanowych, to zupełnie inaczej przedstawia się sprawa z UFC. Jak stwierdził Mizzulli, Conor McGregor miał powrócić do oktagonu podczas zaplanowanej na 30 grudnia gali UFC 219 w Las Vegas, ale UFC postanowiło ukarać go, odsuwając go od tejże walki.

W tym roku nie zarobi już więcej pieniędzy i popieram takie stanowisko ze strony UFC.

– stwierdził.
Organizacja UFC póki co nie skomentowała tych rewelacji.

Mizzulli powiedizał też, że liczy na to, że Komisje Sportowe nałożą na Irlandczyka co najmniej 6-miesięczne zawieszenie oraz karę finansową. Jeśli natomiast jakimś cudem McGregor miałby podlegać pod komisję w Mohegan, której Mizzulli szefuje, otrzymałby zawieszenie na czas nieokreślony – do czasu, aż stawi się na przesłuchaniu, wyjaśniając swoje zachowanie.

*****

Conor McGregor o szaleństwach podczas gali Bellator 187: „To ty, sprzedawczyku! Widzę cię!”


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!    


  1. [color=#444444][font=helvetica]Conor McGregor miał powrócić do oktagonu podczas zaplanowanej na 30 grudnia gali [/font][/color][i]UFC 219[/i][color=#444444][font=helvetica] w Las Vegas, ale [/font][/color][i]UFC[/i][color=#444444][font=helvetica] postanowiło ukarać go, odsuwając go od tejże walki.[/font][/color]

    [font="helvetica, arial, sans-serif"][color="#444444"]hahahaha, ta napewno[/color][/font]

  2. 


  3. Pewnie nawet do marca nie zawalczy, czyli nieźle mu pojechali. 


  4. 


  5. Czy w takich okolicznościach nie powinni zabrać mu pasa? Po gali UFC 205 minęło 11 miesięcy odkąd zdobył pas piątkowej i po kilku dniach mu go odebrali.