Doniesienia: Karolina Kowalkiewicz wystąpi na UFC w Gdańsku


Wedle nieoficjalnych doniesień Karolina Kowalkiewicz wystąpi na październikowej gali UFC Fight Night 118 w Gdańsku.

Była pretendentka do pasa mistrzowskiego kategorii słomkowej Karolina Kowalkiewicz (10-2) powróci do akcji podczas gali UFC Fight Night 118, która odbędzie się 21 października w trójmiejskiej Ergo Arenie. Polka ma wystąpić w jednej z głównych walk. Informację podał portal PolsatSport.pl.
Po zasileniu szeregów UFC Kowalkiewicz serią trzech zwycięstw z rzędu utorowała sobie drogę do walki o pas mistrzowski, ale nie znalazła sposobu na Joannę Jędrzejczyk, przegrywając jednogłośną decyzją sędziowską. Ostatnio natomiast była widziana w akcji podczas czerwcowej gali UFC 212 w Brazylii, przegrywając przez poddanie z Claudią Gadelhą.

Póki co nie wiadomo, z kim rękawice w Gdańsku skrzyżuje sklasyfikowana na 2. miejscu w rankingu kategorii słomkowej łodzianka.

Rozpiska UFC Fight Night 118

185 lbs: Oskar Piechota (9-0-1) vs. Jonathan Wilson (7-2)
205 lbs: Jan Błachowicz (19-7) vs. Devin Clark (8-1)
185 lbs: Ramazan Emeev (15-3) vs. Trevor Smith (15-7)
265 lbs: Adam Wieczorek (8-1) vs. Dmitry Smolyakov (8-2)
115 lbs: Karolina Kowalkiewicz (10-2) vs. TBA
155 lbs: Marcin Held (22-7) vs. TBA

*****

Jon Jones otwarty na rewanż z Alexandrem Gustafssonem – pod jednym warunkiem


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!