Demetrious Johnson przeszedł operację ramienia


Rozdający od lat karty w kategorii muszej Demetrious Johnson przeszedł operację ramienia, która wykluczy go z gry na bliżej nieokreślony czas.

Dominator kategorii muszej Demetrious Johnson przeszedł dziś operację lewego ramienia, które – jak zdradził w rozmowie z MMAFighting.com – bolało go od grudnia zeszłego roku.

Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy Mighty Mouse będzie w stanie powrócić do akcji. Zawodnik podtrzymuje, że w 2018 roku chce stoczyć dwie walki – podobnie jak w minionym.
Dana White od kilku miesięcy nie ukrywa chęci doprowadzenia do walki Demetriousa Johnsona z zasiadającym na tronie 135 funtów TJ-em Dillashawem, ale wobec operacji tego pierwszego plamy te – o ile UFC dojdzie do porozumienia z Wszechmocną Myszą w sprawie warunków finansowych – zmuszony będzie odłożyć o kilka co najmniej miesięcy.

Czy wobec powyższego swoją szansę spróbuje wykorzystać Jimmie Rivera, zapraszając mistrza do tanów?

*****

Edson Barboza: „Gdyby mój narożnik to przerwał, musiałbym ich wszystkich pobić”


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!