Dana White zdradza, z kim po powrocie do oktagonu zmierzy się Conor McGregor


Dana White uważa, że Conor McGregor po walce z Floydem Mayweatherem Juniorem nie przejdzie na sportową emeryturę.
Pomimo tego, że w ocenie wielu grube miliony, jakie Conor McGregor zarobi na walce bokserskiej z Floydem Mayweatherem Juniorem, będą oznaczać kres kariery Irlandczyka w oktagonie UFC, sternik organizacji Dana White widzi sprawę inaczej.

Rozmawiałem z nim i chce walczyć 26 sierpnia z Floydem Mayweatherem, a potem jeszcze w tym roku bronić pasa. W tym roku będzie więc walczył dwa razy.

– powiedział White podczas konferencji prasowej, a zapytany, czy jest w stanie obiecać, że McGregor wróci, stwierdził:

Mówi, że chce walczyć.

Nie wiesz jednak, co stanie się, gdy zarobisz tyle pieniędzy. Widziałem takie rzeczy. Nie tylko w sporcie – widziałem je w biznesie. Zarobią wielkie pieniądze i kończą. Nie chcą już pracować. Kto wie, jak to będzie. Zobaczymy.

To jednak nie wszystko, bo później sternik UFC zdradził też, z kim najprawdopodobniej pójdzie w oktagonowe tany Irlandczyk.

Conor zrobi w sierpniu walkę z Floydem Mayweatherem i będzie jeszcze w tym roku bronił pasa. Prawdopodobnie będziemy musieli zrobić walkę Tony’ego Fergusona z Khabibem Nurmagomedovem, aby zobaczyć, kto będzie następny w kolejce do titleshota.

Starcie Tony’ego Fergusona z Khabibem Nurmagomedovem było po raz trzeci szykowane na marcową galę UFC 209, ale problemy zdrowotne Rosjanina, najprawdopodobniej wynikłe ze ścinania wagi, przekreśliły walkę.

El Cucuy od dłuższego czasu rzuca wyzwanie Nate’owi Diazowi, ale ten nie jest zainteresowany walką. Co ciekawe, dwa dni temu Ferguson umieścił na Twitterze zagadkowy wpis, który może sugerować, że niebawem powróci do oktagonu:

Wracam do pracy.

Rosjanin natomiast zapowiedział powrót do akcji na październik lub listopad. Tegoroczny Ramadan dobiega końca 24 czerwca.

*****

Conor, Floyd, szlachcice, puryści i frajerzy


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!