Conor McGregor kpi z Pauliego Malignaggiego


Conor McGregor w kilku krótkich słowach odpowiedział na lawinę krytyki ze strony Pauliego Malignaggiego.

Zaraz po zakończeniu treningu medialnego otoczony chmarą dziennikarzy Conor McGregor podziękował swoim sparingpartnerom za pomoc w przygotowaniach. Okazję wykorzystał też, aby wbić szpilę Pauliemu Malignaggiemu, który w zeszłym tygodniu opuścił jego obóz przygotowawczy, rozpętując w mediach prawdziwą wojnę.

Wychodzą i potrafią wytrwać.

– powiedział o swoich kolegach McGregor.

Niektórzy nie potrafią wytrwać – i nie winię ich za to. Toczy się tutaj bezwzględne życie. Wychodzimy i się bijemy. Jeśli nie dajesz rady, zjeżdżaj.
Malignaggi opuścił obóz McGregora zirytowany zdjęciami z ich sparingu, jakie opublikował Irlandczyk. Narzekał ponadto na skromne warunki zakwaterowanie, oceniając, że budynek, w którym mieszkali sparingpartnerzy McGregora przypominał metę.

Ostatnio nawet Amerykanin nie wykluczył ewentualnej walki z Irlandczykiem, twierdząc jednak, że najpierw trzeba poczekać na jego starcie z Mayweatherem.

*****

Conor McGregor odpowiada Wasylowi Łomaczence na propozycję sparingów


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!