Bellator

Brent Primus sensacyjnie pokonuje kontuzjowanego Michaela Chandlera

Gremialnie skreślany Brent Primus strącił z tronu kategorii lekkiej Michaela Chandlera podczas gali Bellator 180.

Michael Chandler (16-4) stracił pas mistrzowski kategorii lekkiej, przegrywając podczas gali Bellator 180 w Nowym Jorku po chwilami makabrycznie wyglądającej walce z Brentem Primusem (8-0).

Już po jednym z pierwszych niskich kopnięć w wykonaniu Primusa lewa noga Chandlera kompletnie się posypała. Mistrz nie był w stanie na niej ustać, w makabryczny sposób raz za razem upadając z uwagi na kompletnie niesprawna kostkę. Robił jednak, co mógł, aby spróbować ubić rywala i nawet trafił jedna bombą, ruszając potem do furiackiego ataku, ale nie był w stanie skończyć Primusa, ledwie za nim kuśtykając. Ten jednak kontynuował okopywanie kontuzjowanej nogi Chandlera, dokładając też ciosy na głowę. W końcu sędzia, widząc, że stopa mistrza co i rusz wykrzywia się w pół, przerwał starcie, wzywając lekarzy. Chandler protestował, zapewniając, że ma się dobrze, ale ostatecznie sędzia we współpracy z lekarzami przerwał pojedynek.