Bonusy po UFC on FOX 29 – Adam Wieczorek wśród wyróżnionych


Organizatorzy ogłosili nazwiska zawodników, którzy wzbogacili się o $50 tys. w ramach bonusów po gali UFC on FOX 29, która odbyła się w Glendale.

Walką Wieczoru wybrano oczywiście wojnę, jaką dali Dustin Poirier i Justin Gaethje, zakończona ostatecznie triumfem tego pierwszego. Dla Poiriera jest to ósmy bonus w dwudziestym występie w oktagonie. Dla Gaethje – czwarty w trzecim pojedynku dla UFC.
Bonusy za Występ Wieczoru przypadły natomiast w udziale Adamowi Wieczorkowi i Alexowi Oliveirze. Polak drugą w historii UFC omoplatą poddał Arjana Bhullara, natomiast Brazylijczyk zostawił w pokonanym polu Carlosa Condia, poddając go gilotyną.

Dla chorzowianina jest to pierwszy bonus w drugim występie, dla Brazylijskiego Kowboja – czwarty w dwunastej walce.

*****

UFC on FOX 29 – wyniki i relacja


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!  


 1. Poirier po takiej walce powinien dwa bonusy dostać


 2. 


 3. Keyser, martwiłeś się o naszego, że mu ciężką wybiją z głowy, a tu bonus. Ale jak najbardziej racja z waszymi racjami, twoim i Bartassa.


 4. 


 5. w tej walce tak bardzo się nie martwiłem, ba nawet grałem na Wieczorka (Andryszak cóżeś Ty uczynił :( ) ale klasa przeciwnika pozostawiała bardzo dużo do życzenia, a już tutaj był kłopot w 1 rundzie, w 2 jak Adam wylądował na plecach to myślę oho, to już grubas go przeleży i w 3 powtórka z rozrywki

   

  Krylov dość szybko wpadł na to żeby schodzić niżej, Wieczorek spokojnie mógłby zejść skoro Cormier daje radę :)