Anthony Pettis zabrał głos po wojnie z Dustinem Poirierem


Anthony Pettis zabrał głos na temat przegranej wojny, jaką w walce wieczoru gali UFC Fight Night 120 stoczył z Dustinem Poirierem.

Anthony Pettis skomentował krótko w mediach społecznościowych morderczą walkę z Dustinem Poirierem, z której skończył na tarczy podczas gali UFC Fight Night 120 w Norfolk.

Kawał walki!! Gratulacje dla Dustina, który dał świetną walkę…. Zrobiłem, co mogłem, ale po prostu nie był to mój wieczór.. Dziękuję za wsparcie….
Dla byłego mistrza starcie z Poirierem było drugim – w pierwszym wypunktował Jima Millera – w kategorii lekkiej, do której powrócił po nieudanej przygodzie ze 145 funtami.

Porażka oznacza jednak, że marzenia o powrocie na szczyt, z którego przed niespełna trzema laty strącił go Rafael dos Anjos, Showtime zmuszony jest odłożyć na bliżej nieokreśloną przyszłość. Niewykluczone bowiem, że w najnowszej aktualizacji rankingów Pettis, który obecnie okupuje 13. pozycję, wypadnie poza czołową piętnastkę.

*****

Dustin Poirier: „To była raczej kwestia złamanego człowieka – a nie złamanego żebra”


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!