Akop Stepanyan soczystą obrotówką nokautuje Felipe Cruza – video


Akop Stepanyan odniósł swoje premierowe zwycięstwo pod banderą ACB, kapitalną obrotówką na głowę ubijając Felipe Cruza.

W walce wieczoru gali ACB 62, która odbyła się dziś w Rostowie nad Donem, Akop Stepanyan (25-9) efektowną obrotówką w pierwszej rundzie znokautował Felipe Cruza (20-4-1).

Początek pojedynku należał do Brazylijczyka, który kąsał Ormianina długimi jabami. Z czasem jednak Stepanyan dzięki szerokimemu arsenałowi kopnięć – okrężnymi po przekroku, obrotowymi na korpus czy lowkingami – zaczął dyktować warunki. W końcówce pierwszej rundy najpierw naruszył Brazylijczyka kopnięciem hakowym, a potem wykręcił prześliczną obrotówkę na głowę, posyłając rywala na deski.

Video za Jolassanda
Dla bijącego się w kategorii piórkowej Stepanyana jest to pierwsze zwycięstwo pod banderą ACB po nieudanym debiucie, który przegrał przez poddanie z Mukhamedem Kokovem.

Cała walka poniżej:

*****

UFC Fight Night 111 – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!